„Roztańczona Polska – letnia trasa TVP” w TVP3

Osiemnaście wakacyjnych koncertów w osiemnastu wyjątkowych miastach! TVP3 wyrusza w wakacyjną trasę po kraju. Co czeka widzów? Taneczne przeboje, plejada gwiazd, spektakularne choreografie, bogactwo konkursów i moc niespodzianek. A wszystko to w atrakcyjnej formule radosnego, muzycznego show. Koncerty będzie można oglądać na żywo w kolejne niedzielne wieczory na antenie TVP3. Pierwszy – już 14 maja o godz. 20:00.

Sprawdź godziny emisji audycji „Roztańczona Polska – letnia trasa TVP” w PROGRAMIE TV

Na trasie „Roztańczonej Polski” aż osiemnaście – absolutnie przebojowych – przystanków. To m.in. popularne letniska, malownicze kurorty, historyczne zakątki kraju, miejscowości znane ze swojej gościnności. Start w niedzielę 14 maja w Bogatyni. Wielki finał odbędzie się 30 września w Warszawie. Po drodze „Roztańczona Polska” odwiedzi Gorzów Wielkopolski, Stalową Wolę, Łomżę, Gryfino, Łowicz, Ostrów Wielkopolski, Jaworzno, Władysławowo, Chełmno, Sochaczew, Zamość, Myślenice, Opole, Kielce i Wilno.

W każdym z miast – plejada muzycznych gwiazd. Podczas pierwszego koncertu w Bogatyni wystąpią m.in. Ich Troje, Zenek Martyniuk, Izabela Trojanowska, Krzysztof Prusik, zespół Felivers i energetyczna DJ-ska formacja Komodo.

Nie zabraknie takich niezapomnianych przebojów jak: „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Przekorny los”, „Wszystko, czego dziś chcę”, „Daddy Cool”, „Bamboleo”, „Daj mi tę noc”, „Keine Grenzen”, „A wszystko to…”, „Bailando”, „Wakacyjna miłość” czy „Przez Twe oczy zielone”.

Koncert w Bogatyni poprowadzą: Małgorzata Opczowska i Tomasz Tylicki.

Nie zawiodą się także ci, którzy czekają na interaktywne konkursy i zabawy dla widzów. Z myślą o nich przygotowano specjalne atrakcje oraz nagrody.

Sprawdź ofertę kanału TVP3 w PROGRAMIE TV

„Roztańczona Polska – letnia trasa TVP”. Niedziela, 14 maja, godz. 20:00, TVP3.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *