Grupa Mikromusic na żywo w Trójce

Teledysk do ich przeboju „Takiego chłopaka” na kanale YouTube ma już ponad 9 milionów odsłon, a singiel „Bezwładnie” promujący najnowszą płytę „Matka i żony” podbił serca słuchaczy Trójki. W niedzielę, 17 kwietnia 2016 roku, grupa Mikromusic wystąpi w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Transmisja koncertu na antenie Programu 3 od godziny 20:05.

Podczas występu przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wrocławski zespół zaprezentuje m.in. piosenki ze wspomnianej płyty, która ukazała się jesienią ub.r. „Matka i żony” to jeden z najbardziej energetycznych materiałów, które Mikromusic nagrali do tej pory. – Jeśli poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, to na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm – opowiada Natalia Grosiak, wokalistka zespołu.

Ich piątą płytę (grupa powstała w 2002 roku) zapowiadał singiel pod tytułem „Krystyno”. Kolejnymi utworami promującymi były: „Bezwładnie” (w którym w duecie z Natalią zaśpiewał gościnnie Skubas), „Dom”, a wreszcie najświeższy „Po co ja tu jestem”. Warto wspomnieć, że kilka utworów, które znalazły się na płycie, stanowi również ścieżkę dźwiękową głośnego filmu „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza.

W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej grupa Mikromusic wystąpi w składzie: Natalia Grosiak (śpiew), Dawid Korbaczyński (gitara), Robert Szydło (gitara basowa), Robert Jarmużek (piano), Adam Lepka (trąbka, instrumenty perkusyjne) i Łukasz Sobolak (perkusja).

Transmisja koncertu na antenie Programu 3 w niedzielę, 17 kwietnia, od godziny 20:05.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *