Grupa TVN podpisała długoterminową umowę na wyłączność z NBCUniversal International Distribution. Tym samym uzyskała dostęp do szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym największych kasowych hitów 2015 roku.

Dzięki współpracy z NBCUniversal, Grupa TVN wyemituje produkcje kinowe, które w 2015 roku pobiły wszelkie rekordy popularności – “Szybcy i Wściekli 7”, “Minionki”, “Jurassic World”, “Pięćdziesiąt Twarzy Greya” i “Ted 2”. Na ekranie pojawią się też inne znane i lubiane hity – “Minionki rozrabiają”, “Szybcy i Wściekli 6”, “Sąsiedzi” oraz “Prawdziwa jazda”. Ponadto widzowie TVN oraz użytkownicy player.pl uzyskają dostęp do najnowszych seriali wytwórni.

Cieszymy się, że dzięki współpracy z NBCUniversal poszerzamy naszą ofertę o programy, seriale i filmy odnoszące sukcesy na całym świecie. TVN, po raz kolejny, uzyskuje dostęp na wyłączność do największych hitów kinowych. Jesteśmy pewni, że każdy z widzów znajdzie w niej coś dla siebie – powiedział Piotr Korycki, Wiceprezes Zarządu TVN S.A., który prowadził negocjacje w imieniu firmy.

Bardzo cieszymy się, że możemy poszerzyć naszą relację z TVN dzięki tej nowej umowie, pozwalającej widzom TVN w Polsce nadal oglądać najlepsze filmy i seriale NBCUniversal w najbliższych latach – powiedziała Belinda Menendez, Prezes NBCUniversal International Distribution & Networks.

Źródło: TVN