Grzegorz Tutkaj nowym dyrektorem promocji Radia WAWA

Grzegorz Tutkaj został dyrektorem promocji sieci Radia WAWA, obejmującej zasięgiem Warszawę, Wrocław, Łódź, Toruń, Rzeszów, Krosno, Opole, Nowy Sącz, Szczecin, Ostrołękę, Kraków i Gdańsk.

Bartek Tyrawski, który od września 2014 roku łączył obowiązki dyrektora promocji Radia WAWA i prezesa Promotor United Entertainment, skoncentruje się wyłącznie na zarządzaniu spółką eventową.

Grzegorz Tutkaj pracuje w Grupie Radiowej Time od 2005 roku. Ostatnio pełnił funkcję szefa promocji Radia ESKA Wrocław i Radia WAWA Wrocław, odpowiadając za wizerunek projektów radiowych Grupy na Dolnym Śląsku. Do jego obowiązków należało pozyskiwanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz nadzór nad Brand Identity, zgodnie z polityką marketingową firmy.

Zamierzam skupić się na efektywnym zarządzaniu marką i budowaniu jej tożsamości. Najważniejszym moim zadaniem będzie kreowanie wizerunku stacji w oparciu o wyrazistą, czytelną i zrozumiałą komunikację, zarówno ze słuchaczami, jak i klientami – zapowiada Grzegorz Tutkaj, nowy szef promocji sieci Radia WAWA.

Grzegorz Tutkaj ukończył studia Franklin University MBA. Poza działalnością zawodową w radiu, prowadzi także zajęcia ze studentami, m.in. na Uniwersytecie SWPS.

Grupa Radiowa Time (Radio ESKA, Eska ROCK, Radio WAWA, Radio VOX FM, Radio Plus) oraz Promotor United Entertainment należą do Grupy ZPR Media.

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *