W poniedziałek, 16 marca 2015 roku, PULS 2 rozpocznie emisję premierowego, drugiego sezonu programu “Piekielny hotel Gordona Ramsaya”, w którym słynny szef kuchni i restaurator odwiedza najgorsze hotele w Ameryce. Z kolei w czwartek, 19 marca, w PULS 2 pojawią się premierowe odcinki siódmego sezonu serialu “Gwiazdy lombardu”, opowiadającego o trzypokoleniowej rodzinie prowadzącej lombard “Gold & Silver”.

W programie “Piekielny hotel Gordona Ramsaya” słynny szef kuchni Gordon Ramsay odwiedza najgorsze hotele w Ameryce. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, pomaga właścicielom sprowadzić ich biznes na właściwą drogę. Zwraca uwagę na każdy, najdrobniejszy szczegół: plamy na łóżkach, kurz czy nieświeże jedzenie. Sprawia, że omijane przez gości szerokim łukiem przybytki zmieniają się w przyjazne i chętnie odwiedzane miejsca. Jednak czy uparci i zadufani właściciele hoteli naprawdę przyjmą z pokorą rady tego bezkompromisowego restauratora?

puls2piekielnyhotel

Serial dokumentalny “Gwiazdy lombardu” przenosi widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów – dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey – prowadzi wspólnie lombard “Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów: począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

“Piekielny hotel Gordona Ramsaya”, II sezon

Premiera: poniedziałek, 16 marca, godzina 20:30

“Gwiazdy lombardu”, VII sezon

Premiera: czwartek, 19 marca, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls