Gwiazdy użyczają głosu Zwierzętom w trzecim sezonie serialu animowanego HBO

Animowany serial komediowy braci Duplass opowiadający o przygodach zróżnicowanej populacji nowojorskich zwierząt, które starają się przetrwać w Nowym Jorku, powraca do HBO. W nowym sezonie bohaterowie będą musieli odnaleźć się w postapokaliptycznym świecie bez ludzi. Polska premiera trzeciego sezonu Zwierząt (Animals) odbędzie się w HBO GO 4 sierpnia. Na antenie HBO3 serial emitowany będzie od 10 sierpnia. Już dziś wieczorem w Poznaniu na festiwalu Animator będzie można obejrzeć cztery wybrane odcinki serialu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO3

W trzecim sezonie serialu Zwierzęta (Animals) powracamy do Nowego Jorku – jednego z najmniej przyjaznych zwierzętom miejsc na Ziemi. Po apokalipsie w drugim sezonie, ludzie całkowicie zniknęli z powierzchni miasta. Teraz każdy pies, każdy zwierz ma swój dzień – dosłownie. Małe i większe stworzenia odkrywają przestrzeń i życie na nowo.

Zwierzęta to czepiąca z różnych gatunków produkcja zrealizowana z dużą dozą humoru. W trzecim sezonie pojawi się gwiazdorska obsada użyczająca głosu zwierzętom. Widzowie usłyszą takich artystów, jak: Lucy Liu (Kill Bill), Michael Sheen (Frost/Nixon), Demi Moore (G.I. Jane), Moby, Tracy Morgan (serial Rockefeller Plaza 30), John Mulaney (serial Big Mouth), Natasha Lyonne (serial Orange Is The New Black), Awkwafina (Ocean’s 8) oraz Edie Falco (serial HBO Rodzina Soprano, serial Siostra Jackie). Twórcami tego pełnego ironii i groteski animowanego serialu dla dorosłych są Phil Matarese oraz Mike Luciano, a producentami Mark oraz Jay Duplass.

Widzowie, którzy przed premierą najnowszego sezonu chcieliby poznać świat Zwierząt na dużym ekranie, będą mieli taką możliwość już dziś, 6 lipca o godz. 23.00 w Parku Wieniawskiego w Poznaniu. W ramach sekcji Kino Nocne na 11. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR pokazane zostaną cztery wybrane odcinki z pierwszego i drugiego sezonu serialu.

Premiera trzeciego sezonu animowanego serialu Zwierzęta (Animals) odbędzie się w HBO GO 4 sierpnia. Emisja pierwszego odcinka zaplanowana została na 10 sierpnia o godz. 21.30 w HBO3. Kolejne odcinki co piątek o tej samej porze. Trzeci sezon składa się z dziesięciu odcinków. Oba dotychczasowe sezony są dostępne w HBO GO.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *