Gwiazdy zaśpiewają na weselach słuchaczy RMF FM

Pierwsza jesień RMF FM z nowym duetem prowadzących w paśmie porannym i nowym prowadzącym w paśmie przedpołudniowym. Na antenie debiutuje kilka nowych programów opartych na interakcji ze słuchaczami. RMF FM po raz pierwszy pośredniczy w angażowaniu gwiazd polskiej muzyki na wesela swoich słuchaczy.

Od września poranki w RMF FM („Wstawaj, szkoda dnia”, od godziny 5:30 do 9:00 w dni powszednie) poprowadzi komik Mariusz Kałamaga i dziennikarz RMF FM Przemysław Skowron. Ten duet tak spodobał się słuchaczom podczas wakacji, że pozostanie z nimi także jesienią. Mariusz Kałamaga zadebiutował na antenie RMF w marcu br. jako współprowadzący program „Poliż temat”. W lecie po raz pierwszy pojawił się obok Przemysława Skowrona i Roberta Karpowicza w paśmie porannym.

W tym paśmie RMF FM debiutuje nowa pozycja: „Przygody dnia poprzedniego”, w której Tomasz Knapik, Mariusz Kałamaga i Przemysław Skowron tworzą mini scenariusze filmowe na podstawie opowieści słuchaczy o ich codziennych przygodach. „Wstawaj, szkoda dnia” urozmaicą, jak zwykle, felietony Tomasz Olbratowskiego oraz wiele interaktywnych zabaw.

W paśmie przedpołudniowym („Byle do piątku”, od godziny 9:00 do 14:00) po raz pierwszy pojawi się Robert Karpowicz. Towarzystwa dotrzyma mu, również w nowej roli, kabareciarz Robert Korólczyk, który w tym sezonie wcieli się w reportera RMF FM i z wielkim przymrużeniem oka będzie relacjonował najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

„Lepsza połowa dnia” (od godziny 14:00 do 19:00) powraca po wakacjach z ulubionym duetem słuchaczy RMF FM : Kasią Wilk i Kamilem Baleją. Wraz z nimi pojawi się na antenie nowy program Jacka Tomkowicza, który będzie dosiadał się do kierowców w różnych miastach Polski i przekonywał do zaśpiewania ich ulubionych piosenek.

Kolejną interaktywną atrakcją jesiennej ramówki RMF FM są Przebojowe Wesela w prowadzonej przez Darka Maciborka „Popliście” (od godziny 19:00 do 23:00 w dni powszednie). Słuchacze będą mogli zaprosić największe gwiazdy polskiej muzyki na wesele, swoje, lub rodziny czy przyjaciół. W tym celu wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej uzasadniając, dlaczego akurat ta para biorąca ślub jest przebojowa. Na pierwszym weselu słuchaczy RMF FM zaśpiewa zespół Piersi.

Ponadto, także w „Popliście”, gwiazdy będą składać życzenia urodzinowe słuchaczom RMF FM („Gwiazdy na urodziny”).

Tygodniowy program w RMF FM kończyć będzie tradycyjnie „Dobra nocka” (od godziny 23:00 do 3:00 w dni powszednie), w której pojawi się nocna telenowela o tematyce: komiczno-erotyczno-kryminalnej.

Źródło: Bauer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *