Premiera spotu promującego jesień 2015 w Polsacie (wideo)

27 sierpnia 2015 roku podczas konferencji ramówkowej Polsatu premierę miał nowy klip promujący jesienną ofertę programową stacji. W półtoraminutowym spocie wystąpiło ponad 40 gwiazd telewizji, które jesienią pojawią się w jej kluczowych produkcjach i programach.

Promujący jesienną ofertę Polsatu spot to jedenasta tego typu produkcja w historii, po raz pierwszy Polsat zaprezentował taki materiał jesienią 2010 roku. W najnowszym klipie udział wzięli m.in. jurorzy i prowadzący „Tylko muzyka. Must be the music”, którego 10. edycję Polsat pokaże jesienią, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i „Top Chef”, oraz Wojciech Modest Amaro z „Hell’s Kitchen”, Katarzyna Dowbor gospodyni „Naszego nowego domu”, aktorzy i aktorki serialowej nowości pt. „Skazane” i kontynuacji „Przyjaciółek”, Rinke Rooyens, który jesienią pojawi się w nowej produkcji dokumentalnej „Rinke za kratami”. W spocie Polsat promuje również inną jesienną nowość show – „SuperDzieciak”, a także nową edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W klipie pojawili się także dziennikarze „Wydarzeń” – Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała oraz redakcji sportowej: Karolina Szostak, Jerzy Mielewski i Bożydar Iwanow.

W klipie wykorzystano utwór Jain „Come”.

Kreację spotu stworzyli Agata Tadra i Paweł Witecki, który był także reżyserem filmu. Tadra odpowiadała również za produkcję. Zdjęcia wykonał Robert Ceranowicz. Kierownikiem produkcji był Daniel Domirski, opieką PR zajął się Konrad Stachurski, zaś postprodukcją – THE CHIMNEY POT Sp. z o. o. Nadzór produkcyjny sprawowała Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *