Halowe ME w lekkiej atletyce w TVP1 HD i TVP2 HD

W piątek, 6 marca 2015 roku, w Pradze rozpoczynają się Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, w których Polacy mają kilka szans na medal. Transmisje w TVP1 HD i TVP2 HD.

Reprezentacja Polski liczy aż 45 zawodników. Pod nieobecność Tomasza Majewskiego (rekonwalescencja po operacji) i Adama Kszczota (choroba) naszą największą nadzieją jest Kamila Lićwinko. Ubiegłoroczna halowa mistrzyni świata z Sopotu w skoku wzwyż, w tym sezonie jest liderką światowego rankingu z wynikiem 2,02 m (rekord Polski). Pod nieobecność Kszczota, na złoty medal na 800 metrów liczy Marcin Lewandowski. Na podium mogą także stanąć: Piotr Lisek i Robert Sobera (skok o tyczce), Joanna Jóźwik i Angelika Cichocka (800 m) czy nasze sztafety 4×400 m.

Transmisje w TVP1 HD (wzwyż kobiet, tyczka mężczyzn) i TVP2 HD (4×400 m kobiet i mężczyzn). Zawody z Pragi skomentują: Przemysław Babiarz i Marek Jóźwik. W roli reportera wystąpi Aleksander Dzięciołowski. Studio poprowadzi Maciej Jabłoński, a jego gościem będzie medalistka olimpijska i mistrzyni świata w skoku o tyczce – Anna Rogowska, która niecały tydzień temu zakończyła karierę.

Plan transmisji:

Sobota (7 marca)
Sesja wieczorna, godzina 17:25, TVP1 HD

Niedziela (8 marca)
Sesja wieczorna, godzina 16:00, TVP1 HD
Sesja wieczorna, gozdzina 17:15, TVP2 HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *