Hasło „Wszyscy w jednym miejscu” promuje Radio TOK FM

W kampanii „Wszyscy w jednym miejscu”, która ruszyła w piątek, 30 września 2016 roku, Radio TOK FM przypomina, że jest nie tylko pierwszym radiem informacyjnym, ale przede wszystkim jedyną stacją z tak bogatą listą osobowości radiowych.

W kreacjach reklamowych wymienione zostały nazwiska wybitnych dziennikarzy, reporterów, komentatorów i ludzi kultury, których można usłyszeć na antenie Radia TOK FM, m.in. Dominiki Wielowieyskiej, Karoliny Lewickiej, Doroty Sumińskiej, Piotra Kraśki, Piotra Najsztuba, Mikołaja Lizuta, Tomasza Raczka, Jacka Żakowskiego czy Daniela Passenta.

Jesteśmy przekonani, że rosnąca liczba słuchaczy Radia TOK FM to zasługa znanych i lubianych prowadzących oraz ciekawych osobowości pojawiających się codziennie na antenie. Mamy nadzieję, że słuchaczy będzie jeszcze więcej również dzięki stałemu poszerzaniu zasięgu radia o nowe miasta – mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

Spoty reklamowe można oglądać od 30 września w kinach sieci Helios. Od 1 października kreacje reklamowe pojawią się również w telewizji (Polsat News), internecie (Onet, WP, Ipla oraz serwisy grupy Gazeta.pl) i w prasie („Polityka”). Kampania w prasie potrwa do końca grudnia br., w mediach nieprasowych – do końca października br.

Spot reklamowy stworzyło SVG Studio, plan mediów przygotował Dział promocji Radia TOK FM.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *