Hip Hop TV partnerem Polish Hip Hop TV Festival Płock 2016

Kanał muzyczny Hip Hop TV został partnerem tytularnym tegorocznej III edycji Polish Hip Hop TV Festival – największego i najważniejszego wydarzenia w kraju poświęconego muzyce hip hopowej. Festiwal odbędzie się w dniach 4-7 sierpnia 2016 roku w Płocku.

Hip Hop TV – najnowsza stacja w portfolio Grupy ZPR Media, zawarła 4-letnią umowę z organizatorem Polish Hip Hop TV Festival. Na mocy porozumienia do nazwy festiwalu dodano człon „TV” (wcześniejsza nazwa festiwalu to: Polish Hip Hop Festival). Kanał zapewni wydarzeniu silne wsparcie redakcyjne i promocyjne. Ponadto w promocję zaangażowane będą ESKA TV i Radio ESKA.

Polish Hip-Hop TV Festival 2016 tradycyjnie rozpocznie się eliminacjami do kultowej już Płockiej Bitwy Freestyle. W kolejnych dniach na nadwiślańskiej plaży wystąpią wykonawcy polskiej i zagranicznej sceny hiphopowej, m.in.: Ten Typ Mes wraz z live bandem, Snowgoons, Taco Hemingway, Kartky, Sitek/JNR. Festiwal zakończy 8-godzinny rejs po Wiśle połączony z imprezą w hiphopowym brzmieniu.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *