Historia Ewy Dałkowskiej w RDC

Polskie Radio RDC i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zapraszają do wysłuchania rozmowy z Ewą Dałkowską. Otwarte spotkanie z cyklu „Moja Historia”, którego gospodarzem jest dziennikarz rozgłośni – Mike Urbaniak, odbędzie się w środę 22 kwietnia o godzinie 19:00.

„Moja Historia” to rozpoczęty w marcu ub.r. cykl rozmów z najwybitniejszymi artystami polskiego teatru, którzy opowiadają o swoim życiu na scenie i w kulisach. O ludziach, którzy ich otaczają – swoich mistrzach i przyjaciołach oraz o tym, co ich ukształtowało i co jest im bliskie. Od stycznia 2015 roku kuratorem i prowadzącym jest dziennikarz kulturalny Polskiego Radia RDC – Mike Urbaniak. Spotkania z aktywnym udziałem publiczności odbywają się raz w miesiącu. Biograficzne opowieści bohaterów opatrzone są materiałami ikonograficznymi, a także specjalnie nagranymi materiałami filmowymi.

Wstęp na spotkanie z Ewą Dałkowską – aktorka teatralną, radiową i filmową jest bezpłatny. Rozpoczęcie o godzinie 19:00 w Instytucie Teatralnym przy ul. Jazdów 1 w Warszawie. Retransmisja spotkania na antenie RDC w audycji „Pan od Kultury” w poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 21:00.

polskieradiordcmojahistoria3

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *