„Hotel 52”: Marta i Kuba na ślubnym kobiercu

Przez pięć poprzednich sezonów „Hotelu 52” mieli się ku sobie. Nie do końca jednak wiedzieli, czy bardziej są przyjaciółmi, czy może w grę wchodzą głębsze uczucia. Dopiero gdy na horyzoncie pojawił się rywal, Kuba zrozumiał, że Marta to miłość jego życia.

W apartamencie dla nowożeńców w Hotelu 52 trwają przygotowania do ślubu Marty (Magdalena Lamparska) i Kuby (Paweł Tomaszewski). Państwo młodzi są wyjątkowo zestresowani. Kuba próbuje to ukryć. Jak na Martę przystało, recepcjonistka martwi się, czy ślub będzie przebiegał według planu. Na szczęście może liczyć na duchowe wsparcie od specjalistki od rozwodów, Lucy (Lucyna Malec). Sporym oparciem w tak ważnym dniu będzie także Sara (Klaudia Halejcio). To dzięki niej i jej zabiegom kosmetycznym Marta będzie wyglądała jak prawdziwa księżniczka.

W kantynie gromadzi się personel hotelowy. Chcą złożyć życzenia młodej parze. Niestety nie wszyscy mogą wziąć udział w ślubie Marty i Kuby. Nowożeńcy dostają od kolegów z pracy w prezencie bilety na weekendowy wypad do Paryża.

Zgodnie z obawami Marty ślub i wesele nie będą przebiegały spokojnie. Matki państwa młodych skoczą sobie do gardeł! Na szczęście atmosferę uzdrowi… Natalia (Laura Samojłowicz). Lipska w ramach dodatkowego prezentu ślubnego da występ ze swoim zespołem. Zaskoczy tym wszystkich. Nikt nie przypuszczał, że ma tak piękny i dźwięczny głos, który załagodzi wszelkie napięcia.

Sara i Tomasz idą na randkę

Sara (Klaudia Halejcio), po tym jak pocałowała się z Tomaszem (Filip Bobek) w szatni, unikała konsjerża jak ognia. Wykorzystywała każdy powód, aby nie musieć stawać z nim twarzą w twarz. Tomasz jednak proponuje Sarze spotkanie. Uważa, że muszą sobie wszystko wyjaśnić i w ten sposób oczyścić atmosferę. Recepcjonistka nie widzi powodów, dla których musiałaby oglądać Tomasza także poza pracą. Tymczasem Sarę podrywa gość hotelowy. Twierdzi, że marnuje się na recepcji i że powinna pracować w reklamie. W Tomaszu wzbiera zazdrość. Tym bardziej nie ustaje w nagabywaniu Sary. Za punkt honoru postanawia sobie, że umówi się z nią na randkę. Recepcjonistka jest jednak wyjątkowo nieufna. Raz sparzona nie zamierza znowu pozwolić mężczyźnie wodzić się za nos. Tomasz decyduje się na szczerość i próbuje wyjaśnić swoje poprzednie zachowanie… Czy to skruszy zatwardziałe serce singielki?

Emisja 11. odcinka 6. serii „Hotelu 52” 15 listopada o godzinie 21:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *