I. Wiley dyrektor na Europę Środkowo-Wschodnią w A+E Networks UK

Dean Possenniskie, dyrektor zarządzający A+E Networks EMEA, ogłosił nową rozszerzoną strukturę zespołu kierowniczego w A+E Networks UK. Izabella Wiley, obecnie dyrektor generalna A+E Networks Poland, otrzymała szerszy zakres obowiązków związany z awansem na stanowisko dyrektora generalnego na Polskę i kraje Europy Środkowo-Wschodniej.

Oprócz Wiley, Adrian Pilkington awansował na stanowisko wiceprezesa ds. strategii handlowej i dyrektora generalnego na kraje nordyckie, Beneluksu, Bliskiego Wschodu i Afryki. Obecny wiceprezes ds. finansowych Mark Neil awansował na stanowisko wiceprezesa ds. finansowych, prawnych i operacyjnych.

Wszyscy troje będą podlegać bezpośrednio Deanowi Possenniskiemu i dołączą do dotychczasowego kierownictwa A+E Networks UK.

Cieszę się, że Izabella, Adrian i Mark dołączyli do zespołu kierowniczego A+E Network UK. Każde z nich ma imponujący wkład w naszą działalność i liczę na owocną współpracę z nimi w realizacji ambitnych planów rozwoju naszej firmy – stwierdził Dean Possenniskie.

Izabella Wiley w 2013 roku została dyrektor generalną na Polskę i stworzyła oddział A+E Networks w Warszawie oraz portfolio kanałów w języku polskim. Teraz jej zakres obowiązków poszerzy się o działalność A+E w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Adrian Pilkington będzie odpowiedzialny za strategię handlową firmy, w tym za dystrybucję linearną kanałów, dystrybucję cyfrową i sprzedaż reklam. Będzie też dyrektorem generalnym na kraje nordyckie, Beneluksu, Bliskiego Wschodu i Afryki, nadzorującym oddziały firmy i lokalne zespoły w Kopenhadze, Amsterdamie i Johannesburgu.

Mark Neil będzie teraz odpowiedzialny za pion operacyjny i prawny, kierując jednocześnie finansami. Awans ten otrzymuje zaledwie trzy miesiące po przejściu z korporacji Scripps, w której pełnił podobną funkcję dyrektora finansowego.

Wszystkie nominacje wchodzą w życie ze skutkiem natychmiastowym.

Źródło: A+E Networks Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *