Nowe odcinki „Ben 10” w Cartoon Network

Ben Tennyson znów ma kłopoty. Tym razem musi poradzić sobie z awarią Omnitrixa i groźnym Doktorem Animo, który uwalnia w ludziach niebezpieczne, zwierzęce instynkty. Nowe odcinki pierwszego sezonu serialu „Ben 10” będzie można oglądać w Cartoon Network od poniedziałku 20 marca.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Ben 10 przemierza świat podróżując razem ze swoim dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen. Gdy na ich drodze pojawiają się kolejne kłopoty albo nowi wrogowie, chłopiec wykorzystuje swój magiczny zegarek – Omnitrix. Zmieniając się w jednego z dziesięciu kosmitów o wyjątkowych mocach, udaje mu się rozwiązać nawet największe problemy.

W nowych odcinkach pierwszego sezonu Ben Tennyson będzie musiał zmierzyć się z wyjątkowo trudną sytuacją – Omnitrix przestanie działać. Zegarek zacznie uwalniać przypadkowych kosmitów, a im więcej ich będzie, tym trudniej ich kontrolować. Bena czeka także pojedynek z niebezpiecznym Doktorem Animo. Szalony naukowiec opanował szkołę, do której kiedyś chodził dziadek Max i teraz zagraża światu. Zmienia ludzi, uwalniając ich niebezpieczną, zwierzęcą naturę.

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Ben 10” w poniedziałek 20 marca na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:50.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *