Iga Mackiewicz dyrektorem programowym ESKA TV

Iga Mackiewicz, dyrektor programowy sieci Radia ESKA, objęła stanowisko dyrektora programowego kanału muzycznego ESKA TV. Od dziś będzie łączyć obie funkcje, co pozwoli na większą integrację projektu radiowego i telewizyjnego, działających pod marką ESKA.

Wieloletnie doświadczenia radiowe Igi Mackiewicz, jej doskonała znajomość oczekiwań odbiorcy z targetu ESKI oraz znajomość rynku muzycznego gwarantują, iż ESKA TV w nowej, jeszcze bardziej muzycznej odsłonie, będzie nie tylko kanałem telewizyjnym ale przede wszystkim medium komplementarnym dla sieci radiowej – mówi Leszek Kozioł, prezes Radia ESKA i wiceprezes ZPR Media.

Iga Mackiewicz pracuje w Radiu ESKA od 2001 roku. Zaczynała jako sekretarz redakcji, następnie była szefem muzycznym Radia ESKA Warszawa. Wraz z Olgierdem Wojtkowiakiem pełniła obowiązki szefa muzycznego sieci Radia ESKA. Od 2012 roku jest dyrektorem programowym Radia ESKA Warszawa, a od 2014 roku – dyrektorem programowym całej sieci Radia ESKA.

Barbara Wiśniewska-Grzesiak od kilku miesięcy łączyła obowiązki dyrektora programowego ESKI TV i tworzyła koncepcję nowego kanału 8TV, który od 28 września pojawi się na rynku. Teraz, jako dyrektor programowy 8TV skupi się na realizacji zadań związanych z budową i rozwojem programu 8TV.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *