III sezon „Dexter’a” i „Kamuflaż” od czerwca w TVN

Oto bohaterowie seriali zagranicznych TVN, którzy osiągnęli mistrzostwo w kamuflażu i sztuce udawania, wprowadzając w błąd nawet przyjaciół czy rodzinę! Błyskotliwy Dexter to, za dnia, przykładny stróż prawa, nocą seryjny morderca – jego historię poznamy w każdy czwartek, od 13 czerwca, po północy w trzecim sezonie kultowego serialu.  Annie Walker, natomiast, jest w oczach rodziny i znajomych pracownicą muzeum, a faktycznie agentką CIA. Jej perypetie obejrzymy w każdą niedzielę, od 2 czerwca, w pierwszym sezonie „Kamuflażu”.

„Dexter” to serial – fenomen. Mocny, kontrowersyjny. Oparty na serii nowel Jeffa Lindsay’a „Demony dobrego Dextera”. Ma na swoim koncie 119 nominacji do różnego rodzaju nagród i 21 wygranych, w tym, m.in. 2 Złote Globy, 4 nagrody Emmy czy statuetkę People’s Choice. Połączenie czarnego humoru, mrocznej atmosfery i psychologicznej gry głównego bohatera, spowodowało, że pokochały go miliony widzów na całym świecie.

Dexter to prawdziwy „wilk w owczej skórze”. Szanowany członek zespołu policji w Miami, uroczy gentelman, a równocześnie bezwzględny morderca. Jednak zgodnie ze swoim specyficznym kodeksem, uśmierca tylko najgroźniejszych przestępców. Aby nie zdradzić swej mrocznej tajemnicy przed najbliższymi, do perfekcji opanował umiejętność lawirowania między codziennym i morderczym obliczem.

Annie Walker również musiała nauczyć się prowadzić podwójne życie. Z pozoru nudna pracownica muzeum, w rzeczywistości młoda i pełna werwy agentka CIA. Pracuje w oddziale operacji specjalnych, nie tylko ze względu na swe nadzwyczajne umiejętności lingwistyczne, ale również przeszłość… Młoda agentka nie zdaje sobie sprawy, że Agencja ma wobec niej szczególne plany…

„Kamuflaż” to pełna zwrotów akcji, trzymająca w napięciu historia, stworzona przez Douga Limana, który był odpowiedzialny za sukces wielu hitów kinowych, m.in. Trylogii Bourne’a czy filmu „Pan i pani Smith”. Równocześnie to serial lekki, z dużą ilością zabawnych dialogów i ciekawych wątków. Idealny na nadchodzące lato.

„Dexter”

Premiera 3. sezonu: czwartek, 13 czerwca, godzina 24:00
Emisja 3. sezonu: czwartek, godzina 24:00

„Kamuflaż”

Premiera: niedziela, 2 czerwca, godzina 22:00
Emisja: niedziela, godzina 22:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *