III sezon „Doktora House’a” w TVN 7

Fani „Dr House’a” mogą być zadowoleni. Charyzmatyczny i niedościgniony lekarz nadal będzie rozwiązywał skomplikowane zagadki medyczne, a także szukał sposobu na odnalezienie własnej drogi do szczęścia.

House dochodzi do siebie po postrzale i wraca do pracy. Jego pierwszymi pacjentami są Richard, sparaliżowany po operacji raka mózgu, którą przeszedł osiem lat wcześniej. Drugim pacjentem jest Caren, młoda kobieta, która po sesji jogi doznała paraliżu całego ciała. Zespół House’a jest zaskoczony zmianą, jaka zaszła w ich szefie podczas nieobecności. Podejście lekarza do pacjentów jest odmienne od dotychczasowego, Cameron widzi nawet, jak żona Richarda dziękuje House’owi za pomoc. Czy zmiana charakteru to wynik ostatnich trudnych przeżyć czy raczej kolejna prowokacja diagnosty? Jednego wykluczyć nie można, House przeżywa lekkie załamanie do którego nie chce się przyznać współpracownikom. Dodatkowo wróciły bóle nogi i choć wszyscy widzą, że lekarz cierpi, ten nieugięty zaprzecza. Na tym tle pojawią się ostre konflikty z personelem. Na szali spocznie też własne zdrowie doktora.

III sezon popularnego serialu odkryje tajemnice świata medycyny jeszcze bardziej niż dotychczas. Dr House to tradycyjnie najbardziej nieobliczalna osoba w szpitalu Plinceton Plainsboro Teaching, a jego geniusz stale zaskarbia mu ogromny szacunek wśród pozostałych pracowników. Nikt bowiem z jego zespołu nie potrafi dorównać mu w rozwiązywaniu największych i najtrudniejszych tajemnic medycyny.

Emisja III sezonu od 18 marca w dni powszednie o godzinie 19:00 na antenie TVN 7.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *