„Intruz w moim domu” na CBS Reality

Ufność, otwartość na innych, gotowość do nawiązywania kontaktów – to cechy, które bez wahania większość z nas nazwałaby zaletami. Czasem jednak zaufanie niewłaściwej osobie może doprowadzić do tragedii – o takich właśnie przypadkach opowiadać będzie seria dokumentalna „Intruz w moim domu”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Reality

Każdy odcinek serii przedstawia historię, w której niczego nie podejrzewająca przyszła ofiara zaprosi do swojego życia swego przyszłego oprawcę. Widzowie będą mogli poznać w szczegółach kolejne wydarzenia, w trakcie których z pozoru normalna relacja – między współlokatorami, znajomymi, czy przyjaciółmi – przerodziła się w koszmar, zwieńczony nierzadko tragicznym finałem.

W jednym z odcinków poznamy historię śmierci Michelle Herndon, dwudziestoparoletniej studentki antropologii, której jedyną winą było to, że zaprzyjaźniła się z niewłaściwą osobą – współlokatorem swojej przyjaciółki z pracy. Piękna, ambitna i aktywnie udzielająca się w organizacjach charytatywnych Michelle nie miała pojęcia, że znajomość z Oliverem Quinnem, cichym, niepozornym studentem pielęgniarstwa, może być czymś niebezpiecznym…

W innym odcinku widzowie poznają historię Ala Kowalskiego, tajemniczego milionera, który wprowadza się do wielkiego domu w Hill Country w stanie Teksas. Zamierza spokojnie spędzić starość, zajmując się naprawą zabytkowych aut i kolekcjonowaniem broni. Na swojej drodze napotyka jednak mężczyznę, który sprawi, że realizacja tych planów stanie się niemożliwa.

Poprzez relacje świadków, znajomych ofiar, dziennikarzy i policjantów, „Intruz w moim domu” przybliża widzom historie ludzi, których zgubiła zbytnia ufność wobec innych.

Na premierowe odcinki serialu dokumentalnego „Intruz w moim domu” CBS Reality zaprasza od 18 lipca, od wtorku do piątku o godzinie 22:00. Kontynuacja w sierpniu.

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *