Iwaneczko wygrał 6. edycję „The Voice of Poland”

Szósta edycja „The Voice of Poland” dobiegła końca, a głosami widzów, jej zwycięzcą został Krzysztof Iwaneczko.

Cieszę się, że kolejny znakomity wokalista dołączył do grona laureatów „The Voice of Poland” – programu, w którym liczą się przede wszystkim talent i głos. Z tym większą radością miło mi poinformować, że wszyscy finaliści wystąpią podczas tegorocznego Sylwestra z Dwójką, wśród największych gwiazd polskiej (i nie tylko) sceny muzycznej – powiedział zaraz po występie Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2.

Kariera Krzysztofa Iwaneczko rozpoczęła się w projekcie „Czas honoru” stworzonym przez Bartosza Chajdackiego, kompozytora m.in. muzyki filmowej. Swój udział w programie rozpoczął od utworu „Nieznajomy”, który w ciągu 3 miesięcy miał już ponad 3 miliony wyświetleń na Youtubie. W trakcie Przesłuchań w ciemno Maria Sadowska przyznała, że drzwi do jego kariery są otwarte. Edyta Górniak kilkakrotnie nie mogła przestać płakać ze wzruszenia po jego występach. W ringu spotkał się z Piotrem Tłustochowiczem. Ich wspólne wykonanie utworu „Lay me down” zagwarantowało obu udział w odcinkach na żywo. W odcinkach LIVE największym zaskoczeniem był utwór, który wybrała dla niego Maria Sadowska w trzecim odcinku LIVE – przebój „Sugar” zespołu Maroon 5. W finale wspólnie z Natalią Kukulską zaśpiewał jej utwór „Decymy”. Zmierzył się też z piosenką z najnowszego filmu o przygodach Bonda – „Writting’s on the Wall”. Miał też okazję zaśpiewać ze swoją Trenerką utwór „Cheek to cheek”. Wygrywając program Krzysztof zdobył tytuł najlepszego głosu w Polsce, samochód marki Skoda, 50 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy z Universal Music Polska.

6. edycja „The Voice of Poland” od samego początku obfitowała w nowości m.in. interaktywność i angażowanie widzów w powstawanie programu „The Voice of Poland”. Zamykamy tę edycję „The Voice of Poland” z głębokim przeświadczeniem, że wyróżniał ją wyjątkowo wysoki poziom artystyczny. Widzowie Dwójki to docenili, czego dowodzi znakomita oglądalność, a także rekordowa popularność programu w Intrenecie. Dla wszystkich fanów „The Voice of Poland” mam zatem dobrą wiadomość: będzie kolejna, siódma edycja „The Voice of Poland”. Wracamy już jesienią 2016 roku – mówił Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *