„Wielki test o Internecie” w TVP1 HD

Już dziś wieczorem TVP1 HD zaprasza na „Wielki Test o Internecie”. Swoją wiedzę na temat sieci sprawdzać będą zaproszeni do studia goście. Test, który rozpocznie się o godzinie 21:25, tradycyjnie poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

Już po raz 31. znane i lubiane osoby będą rozwiązywać test w TVP1 – tym razem o szeroko pojętym Internecie. Wśród zaproszonych do studia gości rywalizować ze sobą będą m.in.: Maria Rotkiel, Ewa Olejniczak, Mateusz Szymkowiak, Tomasz Skory, Kamil Pawelski – Ekskluzywny Menel, Danuta Dobrzyńska, Sebastian Cybulski, Jula, Krzysztof Skiba, Alicja Węgorzewska, Marek Molak, Olga Bończyk, Klaudia Halejcio. W programie wystąpi Sarsa, której przeboje miały rekordowe liczby odsłon na YouTube. Widzowie będą mogli rozwiązywać test on – line na stronie Interia.pl lub w aplikacji Wielki Test TVP.

Program reżyseruje Konrad Smuga, reaktorem odpowiedzialnym jest Irena Pręcikowska z Redakcji audycji społeczno-publicystycznych TVP1, a producentem Jolanta Filipowicz z Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *