Jedynka na Pikniku Country w Mrągowie

W nadchodzący weekend 29-30 lipca radiowa Jedynka zaprasza na relacje z 36. Międzynarodowego Festiwalu Piknik Country & Folk w Mrągowie. W audycjach nadawanych ze specjalnego studia plenerowego z słuchaczami spotkają się szef Redakcji Rozrywki Programu 1 Polskiego Radia – Paweł Sztompke, który poprowadzi również piątkowy koncert oraz Korneliusz Pacuda, Martyna Podolska i Kajetan Tłokowski.

Międzynarodowy Festiwalu Piknik Country & Folk w Mrągowie odbywa się już po raz 36. W programie Festiwalu znalazły się m.in.: jubileuszowy występ z okazji 25-lecia zespołu Colorado, koncerty zespołów: Rawhide z Belgii i Jimmy Bozeman & Lazy Pigs z USA/Czech, recital Alicji Boncol i Koalicji, konkurs pt.:”Siedmiu Wspaniałych” z udziałem najpopularniejszych artystów polskiej sceny country: Alicji Boncol, Lonstara, Tomasza Szweda, Mariusza Kalagi, Lecha i Bożeny Makowieckich, zespołów Babsztyl i Honky Tonk Brothers, koncert gwiazdy tegorocznego Pikniku zespołu Rapidgrass z USA, koncert jubileuszowy z okazji 20-lecia zespołu Koltersi, koncert specjalny pt.: „Improwizacje Muzyczne” z udziałem artystów Rapidgrass oraz instrumentalistów i wokalistów polskiej sceny muzycznej w występie opartym na formule jam session, koncert laureata tegorocznego plebiscytu Dyliżanse w kategoriach: Artysty Roku, Zespołu Roku i Albumu Płytowego Roku – Wojciecha Dudkowskiego z zespołem Droga na Ostrołękę.

Na audycje i relacje z 36 Pikniku Country & Folk w Mrągowie Program 1 Polskiego Radia zaprasza w sobotę 29 lipca do „Przebojem w wakacje” oraz piątkowo-sobotniej „Nocy z Jedynką”. Najważniejsze informacje z Festiwalu pojawią się również w sobotnim wydaniu „Bezpiecznej Jedynki” oraz niedzielnym „Bezpiecznym weekendzie”.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *