Jesień 2014 w Czwórce

Jesienią widzowie Czwórki (TV4) będą mogli zobaczyć liczne premiery, wśród których znajdą się zarówno nowe polskie produkcje – „Tata sam w domu”, „Policjantki i policjanci”, „Sekrety sąsiadów”, „Na patrolu” – jak i wielkie zagraniczne przeboje, w tym superprodukcja Stevena Spielberga „Wrogie niebo” i serial „Burza”.

1 września na antenie stacji zadebiutuje program rozrywkowy „Tata sam w domu”, którego gospodarzem będzie Maciek Rock. W programie ojcowie przejmują obowiązki rodzicielskie i domowe swoich żon. Jak kolejni bohaterowie radzą sobie z tym wyzwaniem, będzie można zobaczyć w Czwórce w poniedziałki o 20:00 lub w niedziele w samo południe.

Na antenie Czwórki po raz pierwszy w polskiej telewizji ogólnodostępnej wyemitowany zostanie jeden z największych serialowych hitów ostatnich lat – wyprodukowane przez Stevena Spielberga „Wrogie niebo” z Noah Wylem, ukazujące apokaliptyczną wizję świata po starciu z wrogą pozaziemską cywilizacją. Pełną akcji i suspensu historię będzie można śledzić począwszy od 6 września w soboty o 22:00 i 23:00.

W Czwórce swoją premierę w polskiej telewizji otwartej będzie miał także cykl filmów akcji ze Stevenem Seagalem – „Bez litości”.

Nowością w jesiennej ramówce Czwórki będzie dwugodzinne popołudniowe pasmo o 18:00, w którym od poniedziałku do czwartku prezentowane będą trzy polskie produkcje: serial „Na patrolu” – ukazujący codzienną pracę policyjnych patroli, „Sekrety sąsiadów” – przedstawiające niezwykłe historie z życia zwykłych ludzi oraz „Policjantki i policjanci” – opowiadający o życiu i pracy czwórki policjantów z wydziału prewencji. Pasmo pojawi się na antenie stacji 29 września.

W ofercie Czwórki nie zabraknie propozycji dla miłośników dokumentu. Najciekawsze filmy dokumentalne prezentowane będą w sobotnie wieczory o 20:00. W dwugodzinnym paśmie widzowie będą mogli zobaczyć m.in. premiery filmów „Ameryka bez prądu”, „Sekrety wampirów”, „Prawdziwy wilkołak” i „Trzystu walecznych”.

Gratką dla wielbicieli wzruszających miłosnych historii będzie natomiast nowy serial „Burza”, który emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00, począwszy od 1 września. Malownicza sceneria, burzliwe romanse, namiętności i intrygi oraz William Levy w jednej z głównej ról zapewniły serialowi popularność na całym świecie.

Na jesień Czwórka przygotowała także bogatą ofertę filmową. Widzowie stacji będą mogli zobaczyć nagrodzony sześcioma Oscarami „The Hurt Locker. W pułapce wojny”, liczne premiery – m.in. „Dom w głębi lasu” i „Czarnobyl. Reaktor strachu”, a także takie hity jak „Znaki” z Melem Gibsonem czy kultowy thriller z Kate Beckinsale – „Underworld”.

Dla najmłodszych Czwórka kontynuuje pasmo animacji codziennie od 7 do 9 rano („Klub przyjaciół Myszki Miki”, „Jake i piraci z Nibylandii”, „Scooby Doo”).

Oczywiście widzowie obejrzą kolejny sezon „STOP Drogówki” i „Galileo”. Do tej pory wyprodukowano już ponad 400 odcinków każdego z tych programów.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *