Jesień 2014 w TVN 7

1 września 2014 roku na antenie TVN 7 rusza jesienna ramówka. Stacja wprowadza dwa nowe pasma: „Rozkochane popołudnie” oraz „Dokument w Siódemce”.

Specjalnie z myślą o kobietach, TVN 7 zaprasza na pasmo „Rozkochane popołudnie”, a w nim trzy produkcje: „Brzydula”, „Violetta” oraz „La Impostora” – „Niewinna intryga”.

W tym sezonie robimy ukłon w stronę kobiecej widowni. Specjalnie z myślą o nich stworzyliśmy trzygodzinne pasmo „Rozkochane popołudnie”. Zaznaczam, że nie są to telenowele w stylu „Niewolnicy Isaury”, lecz wysokobudżetowe i nowoczesne propozycje. „Violettę” uwielbia młodzież na całym świecie. „La Impostora” natomiast, trafia do Siódemki natychmiast po wielkim sukcesie w Stanach Zjednoczonych – mówi Małgorzata Jopek, szefowa TVN7.

Emisja „Rozkochanego popołudnia” już od 1 września, od poniedziałku do piątku, od godziny 17:00.

Drugie pasmo w ramówce kanału to „Dokument w Siódemce”. Od jesieni stacja stawia na kontrowersyjne i głośne filmy dokumentalne.

To alternatywa dla tych, którzy szukają innego spojrzenia na świat, powodu do refleksji, śmiechu, oburzenia i zdziwienia. Cały wachlarz emocji zapewniony. W ramach pasma „Dokument w Siódemce” pokażemy fantastyczne pozycje, które odbiły się echem na całym świecie. Gwarantuję, że wśród sześciu tytułów każdy znajdzie coś dla siebie – zapewnia Małgorzata Jopek.

Pasmo „Dokument w Siódemce” wystartuje 1 października i będzie emitowane w każdą środę o godzinie 22:00.

Pierwszym tytułem wyemitowanym w tym paśmie będzie „Kumaré”. To zapis szczególnego eksperymentu. Niezwykle szczere i wnikliwe spojrzenie na temat relacji człowieka i wiary. Kumaré to fikcyjna postać, w którą wcielił się reżyser Vikram Gandhi. Dokument pokazuje jak udało mu się zbudować wspólnotę ludzi głęboko wierzących w głoszone przez niego przesłanie. Na koniec, Kumaré odkrywa przed nimi prawdziwą tożsamość. Jak zachowają się ludzie, którzy zaczęli czcić go jako swojego guru? Dokument zobrazował jak bardzo zagubiony jest dzisiejszy człowiek i jak silna jest w nim potrzeba akceptacji i wiary.

Kolejne dokumenty, które zostaną zaprezentowane w TVN 7 to niezwykłe historie, poruszające wyprawy do wnętrza, próba odpowiedzi na pytania stawiane często we współczesnym świecie albo demonstracja buntu wobec codzienności. Będą to: „Zbrodnie i kłamstwa Doris Payne”, „Yes-Meni naprawiają świat”, „Obóz Jezusa”, „David chce odlecieć”, „Super Size Me” oraz „Zniesławienie”.

Wrześniową ofertę TVN 7 uzupełnią nowości serialowe. Od 21 sierpnia o godzinie 22:00 emisja „Mrocznych zagadek Los Angeles”, serialu sensacyjnego, który wykracza daleko poza stereotyp myślenia o pracy policjantów. Wartka akcja, brawurowe pościgi, mordercza walka z czasem, rozwiązywanie kryminalnych zagadek. Produkcja, która utrzymuje w napięciu do samego końca.

1 września o godzinie 22:45, startuje „Wybrana”. To serial, który zdobył na świecie wielką popularność. Opowiada o skomplikowanej relacji pomiędzy dziewczyną (Johnny Sequoyah) posiadającą nadprzyrodzone moce i byłym skazańcem (Jake McLaughlin), który stara się ją chronić przed niebezpiecznymi ludźmi. Twórcą serialu jest m.in. J.J. Abrams, odpowiedzialny za sukcesy takich produkcji jak „Zagubieni” („Lost”), „Mission: Impossible III” czy „Fringe: Na granicy świata”.

„Skazany na śmierć” to kolejna propozycja na wrześniowe wieczory. Od 2 września fani tego popularnego serialu, nominowanego do wielu prestiżowych nagród, będą mogli przypomnieć sobie jego początki. Bohaterem jest młody mężczyzna zdeterminowany, by dowieść niewinności swojego brata i uratować go przed karą śmierci. W tym celu opracowuje misterny plan ucieczki z więzienia…

Wielkim hitem jesiennej ramówki TVN 7 będzie serial „Czarna lista”. To nominowana do wielu prestiżowych nagród, takich jak „Złoty Glob” czy „Emmy” opowieść o byłym agencie rządowym – Raymondzie „Red” Reddingtonie, w tej roli James Spader. Obecnie jest on jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców świata. Przez lata skutecznie unikał schwytania, by nagle dobrowolnie oddać się w ręce władz. Wszystko to pod jednym warunkiem – chce rozmawiać wyłącznie z Elizabeth „Liz” Keen (Megan Boone), młodą agentką-nowicjuszką, stawiającą swoje pierwsze kroki w FBI. Dlaczego tylko ona może zbliżyć się do Reda? Jaką tajemnicę skrywa główny bohater? I czym jest tytułowa – czarna lista? Odpowiedzi od 28 września o godzinie 22:00.

W nowym sezonie widzowie zobaczą także serial „Dr House”. W siódmej serii przenikliwego i cynicznego lekarza oraz jego współpracowników czekają kolejne niezwykłe przypadki, problemy etyczne oraz osobiste dramaty. Kolejna premiera to serial „Castle” – niezwykle przewrotny i zagadkowy serial kryminalny. Opowieść o poszukującym inspiracji pisarzu, który otrzymuje pozwolenie na przyłączenie się do jednego zespołu z wydziału zabójstw nowojorskiej policji.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *