Serial „Camelot” od 2 września w TV Puls (zdjęcie)

We wtorek, 2 września 2014 roku, TV Puls rozpocznie emisję serialu przygodowego „Camelot”. Będzie to jego premiera w telewizji ogólnopolskiej.

„Camelot” to pełna spisków, intryg, namiętności i zakulisowych wojen historia młodego Króla Artura i zamku Camelot. Akcja tego świetnie zrealizowanego pod względem technicznym serialu rozpoczyna się w momencie śmierci króla Uthera. Czarodziej Merlin, by zapobiec mrocznym wizjom nadchodzącej przyszłości, odnajduje prawowitego potomka królewskiego rodu – Artura – i przekazuje mu władzę. Jednak na drodze młodego króla staje Morgan Le Fay, marząca o tronie córka zmarłego władcy, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Rozpoczyna się bezwzględna walka o władzę…

W rolach głównych w serialu „Camelot” występują m.in. Jamie Campbell Bower (saga „Zmierzch”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci”), Eva Green („Casino Royale”), Joseph Fiennes („Elizabeth”, „Wróg u bram”) i Tamsin Egerton. Scenariusz do produkcji pisał m.in. Michael Hirst, autor scenariuszy do takich serialowych przebojów, jak „Dynastia Tudorów”, „Rodzina Borgiów” i „Wikingowie”. Producentem „Camelota” jest firma Starz stojąca za sukcesem m.in. seriali „Spartakus” i „Miasto cudów”.

„Camelot”

Premiera: wtorek, 2 września, godzina 20:00
Emisja: wtorek, godzina 20:00

Camelot 2010 Episode Number 1
Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *