Jesienna ramówka TVP INFO to informacja oraz publicystyka. Bieżące informacje dnia prezentowane są w “Serwisach” nadawanych co pół godziny. Komentarze, rozmowy i analizy dotyczące aktualnych wydarzeń widzowie znajdą w ofercie publicystycznej. Po godzinie 22:00 TVP INFO podsumowuje wydarzenia mijającego dnia i zapowiada wydarzenia dnia następnego.

“Poranek TVP INFO”
Prowadzony przez parę dziennikarzy “Poranek” to informacyjno-komentatorskie pasmo, wprowadzające widzów w tematy dnia. Częściami składowymi programu porannego są: serwisy informacyjne, przeglądy prasy krajowej i zagranicznej, przeglądy portali internetowych, łączenia z korespondentami krajowymi i zagranicznymi, serwisy sportowe, prognozy pogody, informacje ekonomiczne, rozmowy z gośćmi.
Emisja: codziennie, godzina 5:55

“Info Dzień”
Pasmo o dużej elastyczności, które w razie potrzeby reaguje na bieżące wydarzenia i sytuacje nadzwyczajne. W jego skład wchodzą: serwisy informacyjne, prognoza pogody, informacje sportowe, komentarze, rozmowy z ekspertami, informacje ekonomiczne.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:30

“Teleexpress extra”
Wiele tematów poruszonych w “Teleexpressie” (na antenie Jedynki) znajduje swoją kontynuację w “Teleexpressie extra”. Program, prowadzony przez prezenterów “Teleexpressu” (Macieja Orłosia, Danutę Dobrzyńską i Beatę Chmielowską-Olech), oprócz informacji, zawiera też wiele tematów lekkich, prezentowanych w sposób humorystyczny.
Emisja: codziennie, godzina 17:15

“Po przecinku”
Rozmowa z gościem będąca kontynuacją głównego tematu “Panoramy” (emitowanej w Dwójce o godzinie 18:00).
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:28

“Dziś wieczorem”
Bezpośrednio po głównym wydaniu “Wiadomości” w Jedynce, widzowie TVP INFO mogą oglądać rozmowę dotyczącą najważniejszego tematu dnia. Gośćmi Beaty Tadli, Piotra Kraśki lub Krzysztofa Ziemca są politycy, twórcy kultury, eksperci, sportowcy, bohaterowie aktualnych wydarzeń.
Emisja: codziennie, godzina 19:55

“Puls Polski”
Magazyn interwencyjny bazujący na zgłoszeniach otrzymanych od telewidzów. Ukazuje paradoksy życia codziennego w Polsce, często skrajnie trudne sytuacje, w których znaleźli się bohaterowie reportaży. Program porusza serca i pobudza do aktywności widzów, którzy często odpowiadają na apele o pomoc.
Emisja: codziennie, godzina 16:30; sobota-niedziela, godzina 17:30; poniedziałek-wtorek i czwartek, godzina 21:15

“To jest temat”
Program realizowany na żywo z miejsca wydarzenia, które danego dnia przykuło uwagę widzów z całego kraju. Dziennikarze są tam, gdzie toczy się prawdziwe życie.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina. 17:30

“Minęła dwudziesta”
Ceniony przez widzów program publicystyczny, do którego zapraszani są głównie politycy, ale również komentatorzy i eksperci, omawiający bieżące wydarzenia społeczne i polityczne, krajowe i międzynarodowe. Gospodarzami są: Karolina Lewicka, Joanna Osińska, Maciej Wąsowicz.
Emisja: codziennie oprócz piątku, godzina 20:10

“Forum”
Cotygodniowy program publicystyczny goszczący przedstawicieli głównych klubów parlamentarnych. Parlamentarzyści dyskutują na najważniejsze tematy mijającego tygodnia. Program prowadzi Marek Czyż.
Emisja: piątek, godzina 20:10

“Woronicza 17”
Niedzielne rozmowy z politykami przy kawie na tematy, którymi żyły media w mijającym tygodniu.
Emisja: niedziela, godzina 9:45

“Bez retuszu”
W cotygodniowym programie publicystycznym Marka Czyża gośćmi są eksperci, publicyści, politycy, bohaterowie wydarzeń i “szare eminencje”. W rozmowach udział bierze również aktywna publiczność oraz użytkownicy portali społecznościowych.
Emisja: niedziela, godzina 20:40

“Jan Pospieszalski: Bliżej”
Autorski program Jana Pospieszalskiego o charakterze sporu wokół najważniejszych tematów społecznych, politycznych, religijnych, gospodarczych dotyczących Polski i Polaków. Program zawiera również felietony utrzymane w konwencji dziennikarstwa śledczego.
Emisja: czwartek, godzina 22:30

“Z dnia na dzień”
To ostatnie podsumowanie dnia i zapowiedź wydarzeń dnia następnego.
Emisja: poniedziałek-sobota, godzina 22:55; niedziela, godzina 23:15

Źródło: Telewizja Polska