Karolina Czarnecka i SoDrumatic to kolejni artyści, którzy wzięli udział w muzycznym projekcie radiowej Czwórki “Żywy Gig”. Efektem ich współpracy jest utwór “Za siedmioma blokami”, którego premiera odbyła się 25 sierpnia 2015 roku na antenie Czwórki, a teledysk już teraz można zobaczyć na oficjalnym kanale Polskiego Radia na YouTube.

“Żywy Gig” to muzyczne spotkania artystów reprezentujących zupełnie odmienne spojrzenia na muzykę. W pierwszej odsłonie wzięli udział Dawid Podsiadło oraz duet producentów klubowych Flirtini, a ich wspólny występ obejrzano na YouTubie ponad 600 tys. razy.

Druga część projektu to jeszcze większe wyzwanie muzyczne. Specjalnie dla radiowej Czwórki utwór pt. “Za siedmioma blokami” napisali oraz wykonali w studiu Czwórki aktorka i piosenkarka Karolina Czarnecka, autorka piosenki “Hera, Koka, Hasz, LSD”, oraz producent muzyki elektronicznej SoDrumatic, autor hitu “Who got the Funk”.

Teledysk do utworu “Za siedmioma blokami” można zobaczyć na stronach: czworka.polskieradio.pl oraz www.youtube.com.

“Żywy Gig” to pomysł radiowej Czwórki na promocję polskich artystów w mediach. Akcja ma zacierać granice między muzycznymi stylami, a jej idea jest prosta: w studiu radiowej Czwórki spotykają się artyści reprezentujący bardzo odmienne muzyczne światy. Efekt ich pracy – wspólnie napisany i zagrany na żywo utwór – promowany jest przede wszystkim na antenie Czwórki. Zapis wideo w formie profesjonalnego teledysku popularyzuje artystów i całą akcję na kanale YouTube oraz w mediach społecznościowych.

Czwórka to nowoczesne radio dla ludzi wychowanych w dobie internetu, dlatego innowacyjne spojrzenie na komunikację marketingową jest wpisane w nasze DNA – komentuje dyrektor radiowej Czwórki, Iwona Kostka-Kwiatkowska.

Karolina Czarnecka i SoDrumatic zagrają na żywo już w najbliższą sobotę, 29 sierpnia 2015 roku, o godzinie 18:00 w łódzkiej Manufakturze podczas koncertu radiowej Czwórki realizowanego we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

Źródło: Polskie Radio

Share and Enjoy !

0Shares
0 0