Polsat News z trzema nowościami na jesień 2015

We wrześniu 2015 roku Polsat News wprowadzi do ramówki trzy nowe programy publicystyczne: „Państwo to my”, „Daję słowo” oraz „Polska wybiera”. W okresie wyborczym stacja zaproponuje widzom nowości, które mają przybliżyć Polakom najważniejsze kwestie związane z funkcjonowaniem państwa, politykom mają dać możliwość pełniejszej prezentacji swoich poglądów, a widzom umożliwić spojrzenie na politykę, partie i programy polityczne z szerszej perspektywy. W programach będą analizy, sondaże oraz często trudne i niewygodne dla polityków pytania.

„Państwo to my”
Rozmowy z osobami piastującymi najważniejsze funkcje w państwie: konstytucjonalistami, prezydentami, premierami, marszałkami Senatu, prezesami NBP, ministrami. Najważniejsze kwestie funkcjonowania państwa, problemy gospodarcze, polityka społeczna oraz międzynarodowa, to tylko niektóre z poruszanych tematów. Rozmowy przeplatane będą felietonami, prezentacjami danych statystycznych, sondażami opinii publicznych. Program będzie realizowany na żywo z udziałem publiczności.
Premiera: piątek, 4 września, godzina 19:30
Emisja: piątek, godzina 19:30

„Daję słowo”
Rozmowa polityczna złożona z dwóch części: pytań dziennikarza do zaproszonego polityka oraz interakcji z widzami poprzez profil facebookowy Polsat News, na którym internauci będą mogli zadawać pytania, czasem trudne i niewygodne, a odpowiedź otrzymają natychmiast.
Premiera: piątek, 11 września, godzina 18:00
Emisja: piątek, godzina 18.00

„Polska wybiera”
Dziennikarze Polsat News będą relacjonować przebieg kampanii wyborczej: programy polityczne, działania polityków, ich wypowiedzi i składane obietnice. Spotkania z wyborcami i działania sztabów wyborczych. Na bieżąco przedstawią badania sondażowe i prognozy.
Premiera: piątek, 11 września, godzina 22:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 22:00

Kompendium wiedzy o świecie w paśmie informacyjnym

Pasmo codzienne 10:00-15:30 w Polsat News pojawi się w nowej, rozbudowanej i odświeżonej odsłonie. W Polsat News widzowie znajdą najważniejsze i najświeższe informacje z Polski i świata dzięki łączeniu live z reporterami z kraju i zagranicy. Transmisje najważniejszych wydarzeń, czyli na bieżąco wszystko to, czym żyją Polacy i świat tu i teraz.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *