Jesień 2016 w Polsat Cafe

Polsat Cafe jesienią 2016 roku stawia na znane i lubiane przez widzów formaty. W kolejnej odsłonie programu „Demakijaż” Krzysztof Ibisz znów porozmawia o życiu ze znanymi Polkami. Anna Guzik wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim i w swoim programie „Grzeszki na widelcu” rozłoży na czynniki pierwsze temat odchudzania. Natomiast do gwiazd zabiorą widzów Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, którzy w programie „Gwiazdy na dywaniku” bezlitośnie ocenią stylizacje celebrytów i obnażą ich modowe wpadki. W „Kulisach Tańca z Gwiazdami” Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży odkryją niemal wszystkie tajemnice uczestników programu. Najciekawsze imprezy z mieście odwiedzi kamera programu „Zoom na miasto”, a jego prowadząca Paulina Drażba będzie rozmawiała z gwiazdami i skomentuje najświeższe doniesienia ze świata kultury i show biznesu.

„Demakijaż”
Urok osobisty Krzysztofa Ibisza oraz jego naturalna ciekawość drugiego człowieka sprawią, że goście programu „Demakijaż” – znane z okładek Polki zrzucą przed nim medialną maskę i odkryją największe tajemnice. W atmosferze kameralnego spotkania, Krzysztof prowadzi rozmowy o życiu, radościach i chwilach zwątpienia, które są doświadczeniem każdego z nas. Tym razem na wygodnym fotelu naprzeciw Krzysztofa usiądą m.in. Anita Sokołowska, Kasia Figura, Joanna Moro czy Kasia Zielińska.
Emisja 3. sezonu: poniedziałek, od 5 września, godzina 22:00

„Grzeszki na widelcu”
Ania Guzik w kolejnej odsłonie programu „Grzeszki na widelcu”, rozłoży na czynniki pierwsze temat odchudzania – przeanalizuje najmodniejsze diety i obnaży największe dietetyczne mity. Widzowie dowiedzą się m.in. skąd się bierze problem z efektem jojo i jak z nim walczyć, czy tabletki odchudzające mogą zaszkodzić zdrowiu oraz jak kupować suplementy diety i czy naprawdę są takie, które rzeczywiście działają. Ania przy wsparciu dietetyczki sprawdzi też, jakie produkty spożywcze pomagają spalać tłuszcz. Będzie też o tym, czy cukier zawsze szkodzi diecie i w jakim przypadku mogą pomóc badania genetyczne. Program „Grzeszki na widelcu” będzie również gościł w laboratorium żywności, gdzie prowadząca wraz z ekspertem, wyjaśni co tak na prawdę kryje się w odchudzających produktach.
Z kolei w swojej kuchni Ania ugotuje dietetyczne, ale smaczne dania, które świetnie sprawdzą się w trakcie walki z kilkoma zbędnymi kilogramami. Będą m.in. placki z batatów, które są bardzo syte, ale dostarczają mało kalorii i sporo składników odżywczych. Są też idealne dla tych, którzy mają kłopoty z poziomem cukru we krwi.
Emisja 3. sezonu: wtorek, od 6 września, godzina 22:00

„Kulisy Tańca z gwiazdami”
Agnieszka Hyży oraz Paulina Sykut-Jeżyna po raz kolejny skomentują doniesienia prasowe i za kulisami będą rozmawiać z bohaterami programu o morderczych treningach i emocjach związanych z występami na żywo. Dzięki Agnieszce i Paulinie widzowie Polsat Café poznają niemal wszystkie tajemnice gwiazd biorących udział w programie. Jednym pogratulują, innym otrą łzy. Zajrzą do sal treningowych, do garderoby i do centrum dowodzenia – siedziby producenta programu firmy Rochstar.
Premiera: piątek, 2 września, godzina 22:30

„Gwiazdy na dywaniku”
Choć polskie gwiazdy potrafią wydać na ekskluzywne ubrania oraz dodatki naprawdę duże sumy pieniędzy by wyglądać jak milion dolarów, to czasami efekty ich starań są delikatnie mówiąc opłakane. I właśnie wtedy wkracza do akcji Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, którzy w programie „Gwiazdy na dywaniku” bezlitośnie oceniają stylizacje celebrytów i obnażają ich modowe wpadki. Joanna i Tomasz to bardzo surowi jurorzy i nikt nie ma u nich taryfy ulgowej.
Premiera: środa, 7 września, godzina 22:30

„Zoom na miasto”
Prowadząca program, Paulina Drażba zoom kamery Polsat Cafe skieruje na najciekawsze wydarzenia tej jesieni. W programie zobaczymy m.in. pokazy mody, gale, premiery czy wyjątkowe koncerty. Paulina będzie rozmawiała z gwiazdami i skomentuje najświeższe doniesienia ze świata kultury i show biznesu.
Premiera: piątek, 9 września, godzina 22:30

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *