Jesień 2018 w Polsat Cafe

W październiku Polsat Cafe obchodzi swoje 10-lecie! Z tej okazji stacja przygotowała dla widzów wiele nowości! Jesień w Cafe zapowiada się bardzo interesująco – oprócz kontynuacji znanych już widzom programów „Demakijaż (7 sezon), „Gwiazdy na dywaniku”(20 sezon), „Zoom na miasto”(21 sezon), „Gry małżeńskie”(4 sezon) i serialu „Szpital dziecięcy”(4 sezon), pojawi się kilka nowych programów.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat Cafe

„ZASKOCZ BLISKICH”
W tym programie zobaczymy jak można w wyjątkowy i niezapomniany sposób zaskoczyć bliską nam osobę. W każdym odcinku prowadząca program Aleksandra Rogowska pomoże zorganizować niespodziankę, która wprawi w zdumienie, a przede wszystkim będzie jasnym komunikatem „Zależy mi na Tobie, to wszystko przygotowane specjalnie dla Ciebie”. Widzów czeka mnóstwo śmiechu, pozytywnych emocji, ale nie zabraknie też nerwów oraz łez wzruszeń! Będzie romantycznie, nastrojowo, a czasami spektakularnie i widowiskowo.
Premiera programu w sobotę 6 października o godz. 16:00

„NIEOCZEKIWANA ZAMIANA”
Czy zmiana żony/męża, partnera/partnerki, domu, samochodu na taki, o którym zawsze marzyliśmy wpłynie na nasze dalsze życie? A może okaże się, że jednak to tylko nasza wyobraźnia podpowiada nam, że kto inny sprosta bardziej naszym oczekiwaniom, a rzeczywistość okaże się zupełnie inna od naszych wcześniejszych wyobrażeń? Nieoczekiwana zamiana to program, w którym uczestnicy przekonają się na własnej skórze, czy warto słuchać głosu serca, który kierował ich pierwszym wyborem, czy też ulec pokusie o innym życiu i zamienić dotychczasowe życie na nowe.
Premiera programu w poniedziałek 8 października o godz. 21:00

„RANDKA Z NIEZNAJOMYM”
„Randka z nieznajomym” to program dla singli, którzy mają niepowtarzalną szansę na spotkanie swojej wymarzonej połówki w niecodziennych okolicznościach. W każdym odcinku wystąpi dwoje singli, którzy spotkają się na randce w ciemno. Zostaną oni poddani metamorfozie, by nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie muszą opierać swoją ocenę o cechy osobowości potencjalnego partnera.
Randce towarzyszyć będą stres, niepewność, zalotne uśmiechy, zabawne niezręczności, iskra prawdziwej namiętności, a czasem też rozczarowanie. Dla widzów to możliwość śledzenia się rodzącej fascynacji pomiędzy dwojgiem uczestników, dzielenia z nimi emocji i kibicowania tej nowopowstałej relacji.
Premiera programu w czwartek 18 października o godz. 21:00

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *