Jesień 2020 w Meloradiu

Tej jesieni Meloradio zadba o dobre samopoczucie swoich słuchaczy, codzienne przyjemności oraz potrzebne wszystkim pozytywne emocje i wytchnienie.

Jesienna ramówka Meloradia startuje w poniedziałek, 31 sierpnia o 06:30 nowym porannym programem. „Dzień Dobry wszystkim” mówić będzie nowy prowadzący poranne pasmo, Jarek Budnik. Poza najprzyjemniejszą muzyka, aktualnymi informacjami w ‘Głosie Meloradia’ (także lokalnymi) i codzienną dawką optymizmu o poranku, na słuchaczy czekają również specjalne poranne propozycje: „Coś do jedzenia” (poniedziałek-piątek, 07:50) – przepis Pawła Lorocha na smakowity dzień „Pobudnik” (poniedziałek-piątek, 08:15) – poranna zabawa pobudzająca „Melotrendy” (poniedziałek, piątek i niedziela, 08:35) – inspiracje i podpowiedzi Alicji Myśliwiec, jak żyć trendy „Horoskop Wróżbity Macieja Skrzątka” (poniedziałek-piątek, 09:15). Nowy, poranny program ‘Dzień dobry wszystkim’ od poniedziałku do piątku pomiędzy 06:30 a 10:00.

Jesienią wydłużone zostaje pasmo „Twój Dzień z MELO”. W pierwszej części (poniedziałek – piątek, 10:00-13:00) o wyjątkowy klimat i urok codziennych spotkań na antenie Meloradia dbać będzie Małgorzata Kościelniak. „Twój dzień z MELO” to codzienna porcja najprzyjemniejszej muzyki i interesujących propozycji programowych: „Poławiacz Pereł” (poniedziałek, 11:35) – wyjątkowe utwory wywołujące emocje i dające przyjemność słuchania „Szycie jest piękne” (wtorek i czwartek, 11:35) – cykl o modzie i wyrażaniu kobiecości poprzez ubiór „Dzieci mężczyźni” (piątek, 11:35) – rozmowy ze znanymi mężczyznami o tym, skąd wzięło się przekonanie, że mężczyźni to… duże dzieci. Prowadzącym drugą część pasma „Twój dzień z MELO” (poniedziałek-piątek, 13:00-16:00) będzie Piotr Sworakowski, który zadba o dobry nastrój w pracy, świetną atmosferę w domach słuchaczy i da wiele okazji, by złapać oddech w ciągu dnia. W tym paśmie, o nowej porze emitowany będzie również „Melosłownik Rafała Bryndala” (wtorek i czwartek, 13:35).

Jesienne popołudnia w Meloradiu to „Druga połowa dnia” (poniedziałek-piątek od 16:00), którą spędzać będzie ze słuchaczami Grzegorz Kowalczyk. W programie, jak przez cały dzień, nie zabraknie najprzyjemniejszej muzyki, muzycznych niespodzianek oraz informacji lokalnych, także dla kierowców, i prognoz pogody. W czwartki o 17:35 „Moda na czytanie” – rekomendacje ciekawych i inspirujących lektur na zbliżający się weekend, polecanych przez znane osoby, dziennikarzy Meloradia i słuchaczy.

Po wakacyjnej przerwie, na antenę stacji z nowymi sezonami powracają również: „Melomagia” Wróżbity Macieja Skrzątka (poniedziałek, 18:00), magazyn filmowy Andrzeja Sołtysika „AS w kinie’ (piątek, 18:00), „Całe szczęście” Piotra Jędrzejka (czwartek, na meloradio.pl) oraz autorski program Kayah „Tu i teraz” (środa, 18:00), której pierwszym gościem będzie Marek Niedźwiecki. Wieczory w Meloradiu to „Najpiękniejsze piosenki o miłości” (poniedziałek-czwartek, od 20:00), a w weekendy nowe pasma muzyczne: „MELO Classics” wypełnione najpiękniejszymi klasykami i standardami muzyki rozrywkowej (piątek, 20:00) oraz „MELO Acoustic” z utworami w wyjątkowych akustycznych wersjach (sobota, 20:00).

Weekendowy program „Leniwy poranek” (sobota, niedziela, 07:00-10:00) poprowadzą na zmianę Małgorzata Kościelniak i Piotr Sworakowski. Od 10:00 do 15:00 „Meloweekend” z Alicją Myśliwiec, a od 15:00 do 20:00 z Piotrem Opoką.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *