US Open 2020 na żywo tylko w Eurosporcie

Od 31 sierpnia do 13 września oczy wszystkich fanów tenisa będą zwrócone na Nowy Jork, gdzie rozegrany zostanie jeden z najważniejszych turniejów tenisowych w roku. Zwyczajowo US Open jest ostatnim turniejem Wielkiego Szlema w kalendarzu, ale tym razem będzie to dopiero druga po Australian Open okazja do podziwiania rywalizacji o prestiżowy tytuł. Eurosport pokaże wszystkie najważniejsze mecze z komentarzem ekspertów stacji takich jak Joanna Sakowicz, Karol Stopa, Lech Sidor, Tomasz Wiktorowski, Michał Przysiężny, Witold Domański, Michał Lewandowski, Marek Furjan, czy Dawid Olejniczak.

Sprawdź godziny transmisji US Open w PROGRAMIE TV

Na antenie pojawią się także znakomici międzynarodowi eksperci, którzy tym razem będą występowali w niesamowitym, wirtualnym studiu Eurosport Cube, wykorzystującym najnowsze technologie poszerzonej rzeczywistości. W zlokalizowanym w Londynie studio codzienne programy prowadzić będzie Barbara Schett, która przeniesie widzów w samo centrum akcji na Flushing Meadows. Dzięki najwyższej klasy rozwiązaniom technologicznym, możliwe będzie wirtualne przeniesienie do Eurosport Cube tenisistek i tenisistów, grających w Nowym Jorku, a także zdobywców w sumie 20 tytułów Wielkiego Szlema: Justine Henin, Matsa Wilandera i Borisa Beckera. Dzięki temu oraz ponad 300 godzinom transmisji każdy fan tenisa będzie mógł w pełni przeżyć tenisowy spektakl w Nowym Jorku. W czwartek 27 sierpnia Eurosport wstrzymał na jeden dzień na całym świecie programy i publikacje dotyczące tenisa, w geście solidarności z amerykańskimi sportowcami.

Sprawdź ofertę kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

W turnieju singlowym US Open zobaczymy piątkę Polaków: Igę Świątek, Magdę Linette, Katarzynę Kawę, Huberta Hurkacza i Kamila Majchrzaka.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *