Jesień w Nickelodeon

Jesień w tym roku zapowiada się naprawdę przebojowo. Zwariowana Sam i strachliwa Cat spróbują zarobić na czynsz opiekując się dziećmi, Sanjay wraz ze swoim nietypowym zwierzakiem wpakują się w kłopoty, a kosmita Marvin da popalić swojej ziemskiej rodzinie. Na widzów czekać też będą wróżki, zabawne potwory oraz „Wojownicze Żółwie Ninja”. Natomiast na deser Nickelodeon zaserwuje przygody Nickiego Deuce’a oraz bohaterskiego psa.

„SAM I CAT”
„Sam i Cat” to nowy serial z dobrze już znanymi widzom Nickelodeon bohaterkami – Sam z „iCarly” i Cat z „Victoria znaczy zwycięstwo”. Dziewczyny poznają się, kiedy Sam ratuje Cat ze śmieciarki. Szybko nawiązują dobry kontakt i postanawiają zamieszkać razem. Ale by móc utrzymać się i opłacić czynsz, współlokatorki zostają opiekunkami do dzieci.
Dziewczyny razem tworzą wybuchową mieszankę. Pełna energii, roztrzepana Sam i grzeczna Cat, która wszystkiego się boi, często wpadają w tarapaty. Przyjaciółki mają też różne zdanie na wiele tematów, co prowadzi do licznych kłótni. W dodatku Sam potrafi być nieobliczalna i jest prawdziwą twardzielką, Cat natomiast woli, kiedy wszystko jest dobrze zorganizowane. Mimo różnic charakteru nastolatki tworzą zgrany duet i pokonują razem wiele przeciwności losu.
Współlokatorki w każdym odcinku mają do wykonania różne zadania. Czasem jest to opieka nad dzieckiem sąsiadów, innym razem – pilnowanie kozy. Serial pełen jest zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, dzięki którym widzowie pokochają „Sam i Cat”.
Premiera: sobota, 28 września, godzina 20:10
Emisja: sobota, godzina 20:10
Powtórka: niedziela, godzina 20:10

„VICTORIA ZNACZY ZWYCIĘSTWO”
Ostatni sezon przygód Victorii „Tori” już niedługo. Główna bohaterka ozdobiła swoją szkolną szafkę plakatem z napisem „Make it shine”, przypominającym o jej największym marzeniu – zostaniu gwiazdą.
Po tym, jak Tori wystąpiła na dorocznym konkursie talentów jej życie zupełnie się zmieniło. Udowodniła, że ma piękny głos i wielki talent. W nagrodę dziewczyna dostaje możliwość uczęszczania do elitarnej Hollywood Arts High School – szkoły, w której uczą się utalentowane artystycznie nastolatki. Stamtąd już tylko krok do wielkiego sukcesu i spełnienia marzeń! W finałowym sezonie okaże się, czy Tori zdobędzie upragnioną sławę.
Choć serial dobiega końca, dla fanów bohaterów serialu Nickelodeon przygotował niespodziankę. Widzowie mogli śledzić losy Cat (granej przez Arianę Grande), w nowym serialu „Sam i Cat”, w którym wystąpi również niepokorna Sam (Jennette McCurdy) z „iCarly”.
Premiera: sobota, 31 sierpnia, godzina 19:45
Emisja: sobota-niedziela, godzina 19:45

„SANJAY I CRAIG”
Gadający wąż to najlepszy przyjaciel człowieka Sanjay jest 12-letnim chłopcem pochodzenia hinduskiego, Craig natomiast to wąż, który umie mówić. Choć z pozoru nic ich nie łączy, to są najlepszymi przyjaciółmi i od lat tworzą zgrany, zwariowany duet. Tych dwoje rozpiera energia, lecz ich pomysły na zabawę nie zawsze są mądre. Ciągle pakują się w kłopoty lub niezręczne sytuacje. Jednak Sanjay i Craig zawsze umieją wyjść nawet z największych tarapatów, by za chwilę znów znaleźć się w kłopotliwej, ale przezabawnej akcji.
Premiera: niedziela, 15 września, godzina 19:20
Emisja: niedziela, godzina 19:20
Powtórka: sobota, godzina 19:20

„MARVIN, MARVIN”
Gwiazda serwisu YouTube – Lucas Cruikschank w nowym serialu Nickelodeon gra nastolatka nie z tej Ziemi – i to w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo Marvin jest ufoludkiem z planety Kluton. Kiedy źli kosmici atakują planetę Marvina, aby uratować chłopaka, jego rodzice decydują się wysłać go na Ziemię statkiem kosmicznym. W ten sposób ten bezradny nastolatek-kosmita wylądował u rodziny Formanów, którzy znaleźli Marvina i udzielili mu schronienia. Od tamtego momentu Marvin musi nauczyć się funkcjonować w nowym środowisku. Aby ocalić siebie i swoją rodzinę, nie może wyjawić swojej tożsamości. To oznacza, że Marvin musi przybrać ludzką postać i nie będzie już mógł używać swoich kosmicznych zdolności: rozmawiać ze zwierzętami czy lewitować.
Nowe przygody tego zwariowanego kosmity już od września. Zanim widzowie zobaczą całkiem nowe odcinki, mogą na bieżąco oglądać klipy z udziałem Marvina na stronie nick.com.pl, w których Marvin opowiada jak wygląda jego życie na obcej planecie.
Premiera: poniedziałek, 9 września, godzina 17:35
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:35
Powtórka: poniedziałek-piątek, godzina 20:10

„WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA”
Pewnego dnia Mistrz Splinter został oblany tajemniczą zieloną substancją, która zmieniła go olbrzymiego szczura, a jego cztery żółwiki – w zmutowane żółwie o niezwykłych zdolnościach.
W obawie przed prześladowaniami ze strony ludzi, Splinter wychował i szkolił żółwie na wojowników ninja w podziemiach miasta. Po latach, jego podopieczni – Leonardo, Raphael, Donatelloi Michelangelo zmienili się w silnych, pewnych siebie nastolatków, których największym pragnieniem było zobaczyć świat i zjeść ogromną pizzę!
Z mrocznych kanałów, pewnego dnia wychodzą na powierzchnię, by walczyć ze złemw niespokojnym Nowym Jorku.
W oczekiwanym finałowym odcinku Żółwie starają się odgadnąć, co knuje ich nemezis – Kraang. April zostaje porwana przez Shreddera i Mistrz Spliner musi w końcu skonfrontować się ze swoim wrogiem. Leonardo naraża swoje życie, aby ocalić braci, uratować April i powstrzymać Kraanga. Shredder używa okrutnej broni przeciw Mistrzowi – jego własnej córki Karai!
Premiera: niedziela, 3 listopada, godzina 18:30
Emisja: niedziela, godzina 18:30

„WRÓŻKOWIE CHRZESTNI”
Rodzice chrzestni przybywają z odsieczą Timmy Turner to przemiły chłopiec, mieszkający na przedmieściach fikcyjnego miasta w Kalifornii – Mrokowa. Jest jedynakiem, a jego rodzice mają dla niego bardzo mało czasu, więc przez większość dnia pozostaje pod opieką wrednej Vicki – opiekunki z piekła rodem.
Gdy Timmy myśli, że nikt się już o niego nie zatroszczy, z pomocą przybywają mu jego wróżkowie chrzestni, pochodzący z magicznego Świata Wróżków. Cosmo i Wanda przychodzą do niego w tajemnicy, ukrywając się pod postacią rybek w akwarium. W każdym odcinku wróżkowie spełniają życzenia Timmy’ego, które mają pomóc chłopcu wydostać się z tarapatów. Choć Timmy ma dobre intencje, konsekwencją życzeń chłopca są często jeszcze większe kłopoty. W związku z tym Timmy nierzadko prosi wróżków, aby cofnęli życzenie. Po każdej takiej przygodzie, Timmy wyciąga wnioski ze swojego postępowania.
Premiera: poniedziałek, 4 listopada, godzina 18:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:30

„POTWORY KONTRA OBCY”
Animacja oparta na kinowym hicie o tym samym tytule, opowiada o przygodach paczki potworów, polujących na złych kosmitów.
Cztery potwory: niebieski stwór-galareta bez mózgu B.O.B., Profesor Karaluch – przerośnięty robal i szalony naukowiec w jednym, Brakujące Ogniwo – prehistoryczna małpo-ryba oraz Gigantika – prawie zwykła dziewczyna ze zdolnością do powiększania się do monstrualnych rozmiarów, codziennie stawiają czoła nowym wyzwaniom. Muszą walczyć z kosmitami, chcącymi opanować Ziemię.
Pełne akcji przygody niezwykłych bohaterów już od listopada w Nickelodeon.
Premiera: poniedziałek, 11 listopada, godzina 18:05
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:05

„NICKY DEUCE”
O Nicholasie Borellim (w tej roli znany z serialu iCarly Noah Munck), można powiedzieć tylko tyle, że jest spokojnym, wzorowym uczniem i grzecznym synem. Kiedy zostaje wysłany na wakacje do wujka Frankiego do Brooklynu, z daleka od nadopiekuńczych rodziców i bezpiecznego domu Nicky stara się odnaleźć w nowym, nieznanym mu środowisku.
Pewnego dnia, przez przypadek, wszyscy najwięksi gangsterzy Nowego Jorku biorą go za groźnego Nicky’ego Deuce’a, faceta który trzęsie całym miastem. Nagle okazuje się, że ten miły chłopak staje się postrachem całej okolicy.
Z nową tożsamością i większą pewnością siebie Nicky lepiej poznaje siebie, odkrywa rodzinne sekrety oraz uczy się, że nie zawsze wszystko jest tym, czym się wydaje. „Nicky Deuce” to gangsterska opowieść w iście komediowej odsłonie.
Premiera: niedziela, 20 października, godzina 16:00

„PIES, KTÓRY URATOWAŁ HALLOWEEN”
Zaraz przed Halloween Zeus i Bannisterowie wprowadzają się do nowego domu. Niefortunnie, w budynku obok mieszka bardzo dziwny sąsiad. George i Zeus postanawiają bacznie go obserwować. Podczas śledztwa okaże się, co wspólnego z tym człowiekiem mają zaginiony kot, duchy i włamywacze. Zapowiada się naprawdę strasznie!
Premiera: czwartek, 31 października, godzina 18:00
Powtórka: poniedziałek, 4 listopada, godzina 16:00

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *