Jesienne nowości i nowa oprawa w ESKA TV (grafika i wideo)

ESKA TV wprowadza jesienną ramówkę, w której znajdą się takie nowości, jak: „Przeleć z Pirowskim całą Europę, czyli imprESKA on tour”, „Przeglądarka” i „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”. 1 października 2014 roku zmieni się także oprawa graficzna kanału.

„Przeleć z Pirowskim całą Europę, czyli imprESKA on tour” to cykl relacji z imprez w 4 różnych stolicach europejskich: Pradze, Paryżu, Amsterdamie i Londynie. W zabawie do białego rana bierze udział didżej Janek Pirowski w towarzystwie słuchaczy Radia ESKA i widzów ESKA TV, którzy wygrali konkurs organizowany przez Radio ESKA.

Program emitowany jest od 21 września w każdą niedzielę o godzinie 12:00. Powtórki nadawane są w czwartki o godzinie 17:00.

eskatvontour

„Przeglądarka” to nowy magazyn muzyczno-lifestylowy, którego gospodarzem jest Krzysztof „Jankes” Jankowski. W programie zobaczyć będzie można wywiady z gwiazdami, relacje z największych wydarzeń, np. premier kinowych, koncertów, pokazów mody. Ponadto znajdą się w nim materiały ukazujące kulisy powstawania teledysków czy filmów. Istotną częścią programu będzie sekcja poświęcona modzie i urodzie, czyli najnowsze trendy, porady stylizacyjne, makijażowe oraz urodowe. Poruszana będzie także tematyka płci, relacji i związków.

Program, będący produkcją własną stacji, emitowany będzie w soboty (premiera 4 października) o godzinie 11:00. Powtórki zobaczyć będzie można w niedziele o godzinie 11:00, wtorki o godzinie 19:00 i czwartki o godzinie 20:00.

„Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” to nowy format rozrywkowy, dedykowany młodym ludziom, szukającym emocji i dobrej zabawy. W każdym odcinku kamera ESKA TV pojawi się na trzech imprezach przyglądając się szalonej zabawie trzech nowych bohaterów oraz ich przyjaciół i rejestrując najbardziej odlotowe momenty wieczoru. Następnego dnia prowadzący Janek Pirowski, gospodarz „imprESKI” w Radiu ESKA, wraz z uczestnikami będzie wspominać zachowania bohaterów programu podczas imprezy.

Program produkuje Golden Media Polska. Emitowany będzie od 2 listopada w każdą niedzielę o godzinie 22:00. Powtórki nadawane będą od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00.

Stacja zdecydowała się wzmocnić w tygodniu pasmo 17:00-20:00, które traktuje jako swój prime time. Będą tam emitowane pasma muzyczne z prezenterami: w poniedziałki – „Fejslista”, we wtorki – „Miejska Lista”, w środy – „Teenage”, w czwartki – „Co się Słucha”, w piątki – Polska Lista. W większości ich gospodarzem będzie Ola Kot.

Listę „Gorąca 20”, czyli najchętniej wybierane przez widzów piosenki i najlepsze płyty, które ostatnio królują na rynku muzycznym, poprowadzi Marcin „Puoteck” Nozdryń-Płotnicki – gospodarz „Gorącej 20” w Radiu ESKA, znany widzom ESKA TV z programu „Dance Chart”. Program, będący stałym punktem ramówki, nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 15:05.

Wraz z wprowadzeniem jesiennej ramówki ESKA TV zyska nową oprawę graficzną. Motywem muzycznym towarzyszącym nowemu wizerunkowi kanału jest fragment piosenki Mroza „Poza logiką”. Oprawę ESKA TV przygotowało Studio postprodukcyjne ORKA Film, zajmujące się grafiką komputerową, animacją, efektami specjalnymi do filmów fabularnych i reklam. Orka Film zrealizowało m.in. takie projekty, jak: reklamy telewizyjne sieci Play, filmy fabularne: „Powstanie Warszawskie”, „Hardcore disco”, „Potop Redivivus”, animowany film „Ta cholerna niedziela”.

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *