„Pielęgniarki” z dobrą oglądalnością również jesienią (zdjęcie)

Serial „Pielęgniarki”, nowość wiosennej ramówki Polsatu, jesienią także utrzymuje pozycję lidera pasma. W czasie emisji serialu stacja plasuje się na pierwszym miejscu. W czwartym tygodniu nadawania „Pielęgniarki” przyciągnęły nawet milion widzów.

22 września 2014 roku, 800 tys. widzów śledziło szpitalne losy pielęgniarek (o godzinie 12:56 był to aż milion), przy udziale w grupie rozliczeniowej stacji ponad 22%. Premierowe odcinki kolejnych historii „Pielęgniarek” gromadzą średnio ponad pół miliona widzów, a oglądalność rośnie (w czwartym tygodniu przekroczyła 700 tys.). Największa konkurencja, nowość jednej ze stacji wielkiej czwórki, emitowana w gromadzącym większą widownię paśmie popołudniowym, przyciągnęła w pierwszym tygodniu 35% widzów mniej, a serial o lekarzach, pokazywany od lat w TVP2, osiągnął ich mniej o połowę.

Także w grupie komercyjnej serial wygrywa z konkurencją. W czasie emisji „Pielęgniarek” stacja plasuje się na pierwszej pozycji. Produkcja pokonuje (niewielką przewagą, ale jednak) rywali w grupach miejskich.

Zdjęcia do odcinków, które są obecnie emitowane w stacji, rozpoczęły się latem. Znów będzie dużo emocji i wzruszeń. W życiu głównych bohaterek – pielęgniarek, które pokochali widzowie stacji, szykują się prawdziwe niespodzianki, równie pasjonujące jak historie pacjentów. Będzie m.in. historia zakazanej miłości, która zostaje odkryta bo jedna z osób trafia do szpitala, będzie temat wyjazdów Polaków za granicę i historia córki walczącej o matkę, która zaufała fałszywemu znachorowi. Oprócz głównych bohaterek pojawiły się nowe postaci. Jedna z pielęgniarek dowie się, że ma brata, a druga niespodziewanie zostanie babcią.

polsatpielegniarki4

„Pielęgniarki”

Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *