Szóstka (TV6) zmieni się na jesień i zostanie wzbogacona o nowe pozycje programowe, które mają zaspokoić gusta widzów. Nie zabraknie dużej porcji rozrywki, znajdzie się też coś dla miłośników telenowel.

Czy można naprawdę umrzeć ze śmiechu? Czy ukłon może zabić? I co właściwie można znaleźć w Internecie – tego (i wielu innych rzeczy) dowiemy się z programów “Śmierć na 1000 sposobów” i “Rude Tube” – już od września w codziennym paśmie rozrywkowo-dokumentalnym o godzinie 21:00.

Jak na Szóstkę przystało, nie zabraknie również atrakcyjnych pozycji serialowych – do najsłynniejszej polskiej kreskówki “Włatcy Móch” dołączy m.in. serial BBC “Przygody Merlina” z nagrodzonym National Television Awards Collinem Morganem w roli głównej.

Rozbudowana zostanie również oferta dokumentalna. Obok znanego i popularnego “Galileo”, w ofercie Szóstki pojawi się – po raz pierwszy w Polsce – głośny serial dokumentalny “Ludzkość. Historia nas wszystkich” – ambitny projekt telewizyjny, streszczający całą historię Człowieka w 12 godzinnych odcinkach. Również w Szóstce zobaczymy najnowsze sezony serialu “Tuż przed katastrofą”, w którym, przy użyciu najnowszych osiągnięć nauki i techniki odkrywane są kulisy takich zdarzeń jak masakra dokonana przez Andreasa Breivika na wyspie Utoya czy zrzucenie bomby atomowej na Nagasaki. Z kolei w cyklu “Zbrodnie, które wstrząsnęły światem” przedstawione zostaną historie najsłynniejszych seryjnych zabójców świata, a w “Światowych Rekordach Guinnessa” będziemy świadkami bicia najniezwyklejszych rekordów jakie widziała nasza planeta.

Na miłą niespodziankę mogą liczyć wszyscy fani polskiej wersji programu “Must Be The Music – Tylko muzyka”, którzy tej jesieni na antenie Szóstki usłyszą wszystkie swoje ulubione zespoły, nie zawiodą się też miłośnicy telenowel – już pod koniec sierpnia na antenie Szóstki rozpocznie się premierowa emisja serialu “Prawdziwe uczucie”.

Źródło: cyfrowypolsatnews.pl