Jesienne propozycje Szóstki

Szóstka (TV6) zmieni się na jesień i zostanie wzbogacona o nowe pozycje programowe, które mają zaspokoić gusta widzów. Nie zabraknie dużej porcji rozrywki, znajdzie się też coś dla miłośników telenowel.

Czy można naprawdę umrzeć ze śmiechu? Czy ukłon może zabić? I co właściwie można znaleźć w Internecie – tego (i wielu innych rzeczy) dowiemy się z programów „Śmierć na 1000 sposobów” i „Rude Tube” – już od września w codziennym paśmie rozrywkowo-dokumentalnym o godzinie 21:00.

Jak na Szóstkę przystało, nie zabraknie również atrakcyjnych pozycji serialowych – do najsłynniejszej polskiej kreskówki „Włatcy Móch” dołączy m.in. serial BBC „Przygody Merlina” z nagrodzonym National Television Awards Collinem Morganem w roli głównej.

Rozbudowana zostanie również oferta dokumentalna. Obok znanego i popularnego „Galileo”, w ofercie Szóstki pojawi się – po raz pierwszy w Polsce – głośny serial dokumentalny „Ludzkość. Historia nas wszystkich” – ambitny projekt telewizyjny, streszczający całą historię Człowieka w 12 godzinnych odcinkach. Również w Szóstce zobaczymy najnowsze sezony serialu „Tuż przed katastrofą”, w którym, przy użyciu najnowszych osiągnięć nauki i techniki odkrywane są kulisy takich zdarzeń jak masakra dokonana przez Andreasa Breivika na wyspie Utoya czy zrzucenie bomby atomowej na Nagasaki. Z kolei w cyklu „Zbrodnie, które wstrząsnęły światem” przedstawione zostaną historie najsłynniejszych seryjnych zabójców świata, a w „Światowych Rekordach Guinnessa” będziemy świadkami bicia najniezwyklejszych rekordów jakie widziała nasza planeta.

Na miłą niespodziankę mogą liczyć wszyscy fani polskiej wersji programu „Must Be The Music – Tylko muzyka”, którzy tej jesieni na antenie Szóstki usłyszą wszystkie swoje ulubione zespoły, nie zawiodą się też miłośnicy telenowel – już pod koniec sierpnia na antenie Szóstki rozpocznie się premierowa emisja serialu „Prawdziwe uczucie”.

Źródło: cyfrowypolsatnews.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *