Jesienna ramówka TVN to szeroki wachlarz popularnych i lubianych programów. Wracają “Mam talent!” z nowym jurorem Agustinem Egurrola, “MasterChef”, “Perfekcyjna Pani Domu” czy “Bitwa o dom”. Widzowie poznają dalsze losy swoich ulubieńców z “Prawa Agaty”, “Lekarzy” czy “Na Wspólnej” oraz odkryją bohaterów nowego serialu – “Wawa non stop”.

Jesienią widzowie poznają bohaterów serialu – “WAWA non stop”. To zupełnie nowy format, w którym 7 dni w tygodniu oko kamery śledzi życie mieszkańców jednego z warszawskich domów. Już we wrześniu poznamy historię dziewięciorga nieznanych sobie wcześniej ludzi z różnych rejonów Polski. Scenarzystami tego formatu będą sami domownicy, to ich pragnienia, marzenia, słabości i charakter napiszą skrypt serialu.

Świetnej zabawy natomiast dostarczą widzom uczestnicy, jurorzy i prowadzący “Mam Talent”. W programie pojawią się akrobaci, muzycy, tancerze a nawet naga kobieta… Nie zabraknie również mrożących krew w żyłach występów.

TVN zaserwuje widzom polską edycję najpopularniejszego kulinarnego show świata – “MasterChef”. Na co powinni przygotować się w tym sezonie? Bez wątpienia jurorzy nie przewidują taryfy ulgowej dla dań, które nie przypadną im do gustu. Będą ostrzy jak papryczki.

Pasją do jedzenia i radością z gotowania podzielą się z nami również uczestnicy “Ugotowanych”. W “Kuchennych Rewolucjach” natomiast poznamy kolejne przepisy na restauracyjny sukces według Magdy Gessler.

W kolejnej edycji “Bitwy o dom” nowi uczestnicy użyją całej swej pomysłowości i umiejętności manualnych, by podbić serca jury i zawalczyć o wymarzone cztery kąty. I tym razem wygrany zgarnie dla siebie swoje przytulne gniazdko.

Każdy poranek TVN rozpocznie w miłym towarzystwie prowadzących “Dzień Dobry TVN”. Z nimi słowo pobudka nabiera całkiem innego znaczenia.

W tym sezonie również sprzątanie z “Perfekcyjną panią domu” – Małgorzatą Rozenek nie będzie już dłużej stanowiło przykrego obowiązku.

Razem z “Kubą Wojewódzkim” zasiądziemy na skórzanej kanapie i poznamy gości, którzy dostąpili zaszczytu napicia się wody z programowej karafki. Szeregu emocji doświadczymy wspólnie z “Rozmowami w Toku”. Ewa Drzyzga zaprosi gości, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasami zszokują swoimi historiami i osobowością.

W programie “Kobieta na krańcu świata” wraz z Martyną Wojciechowską i jej ekipą wybierzemy się w najdalsze zakątki globu w poszukiwaniu niezwykłych kobiet. Poznamy ich losy i zaskakujące dla nas obyczaje, które dla nich stanowią codzienność.

Plotki, ploteczki znajdą się “Na językach” w programie Agnieszki Szulim. Natomiast od Oliviera Janiaka i towarzyszących mu reporterów z “Co za tydzień”, dowiemy się co dzieje się w świecie show-biznesu.

Widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów seriali – ekipy “Lekarzy” toruńskiego szpitala Copernicus, nieprzewidywalnych prawników z “Prawa Agaty”, Beatki i Żabci z “Przepisu na życie” czy rodziny Ziębów z “Na Wspólnej”.

Oprócz tego poznamy perypetie pacjentów “Szpitala”, nowe kryminalne sprawy detektywów z “W-11 Wydział Śledczy” czy losy bohaterów “Ukrytej Prawdy”.

Poza tym jak zwykle informacja i interwencja na najwyższym poziomie, czyli “Fakty”, “Uwaga!” i “Superwizjer”.

Źródło: TVN