Jesienna oferta TVN

Jesienna ramówka TVN to szeroki wachlarz popularnych i lubianych programów. Wracają „Mam talent!” z nowym jurorem Agustinem Egurrola, „MasterChef”, „Perfekcyjna Pani Domu” czy „Bitwa o dom”. Widzowie poznają dalsze losy swoich ulubieńców z „Prawa Agaty”, „Lekarzy” czy „Na Wspólnej” oraz odkryją bohaterów nowego serialu – „Wawa non stop”.

Jesienią widzowie poznają bohaterów serialu – „WAWA non stop”. To zupełnie nowy format, w którym 7 dni w tygodniu oko kamery śledzi życie mieszkańców jednego z warszawskich domów. Już we wrześniu poznamy historię dziewięciorga nieznanych sobie wcześniej ludzi z różnych rejonów Polski. Scenarzystami tego formatu będą sami domownicy, to ich pragnienia, marzenia, słabości i charakter napiszą skrypt serialu.

Świetnej zabawy natomiast dostarczą widzom uczestnicy, jurorzy i prowadzący „Mam Talent”. W programie pojawią się akrobaci, muzycy, tancerze a nawet naga kobieta… Nie zabraknie również mrożących krew w żyłach występów.

TVN zaserwuje widzom polską edycję najpopularniejszego kulinarnego show świata – „MasterChef”. Na co powinni przygotować się w tym sezonie? Bez wątpienia jurorzy nie przewidują taryfy ulgowej dla dań, które nie przypadną im do gustu. Będą ostrzy jak papryczki.

Pasją do jedzenia i radością z gotowania podzielą się z nami również uczestnicy „Ugotowanych”. W „Kuchennych Rewolucjach” natomiast poznamy kolejne przepisy na restauracyjny sukces według Magdy Gessler.

W kolejnej edycji „Bitwy o dom” nowi uczestnicy użyją całej swej pomysłowości i umiejętności manualnych, by podbić serca jury i zawalczyć o wymarzone cztery kąty. I tym razem wygrany zgarnie dla siebie swoje przytulne gniazdko.

Każdy poranek TVN rozpocznie w miłym towarzystwie prowadzących „Dzień Dobry TVN”. Z nimi słowo pobudka nabiera całkiem innego znaczenia.

W tym sezonie również sprzątanie z „Perfekcyjną panią domu” – Małgorzatą Rozenek nie będzie już dłużej stanowiło przykrego obowiązku.

Razem z „Kubą Wojewódzkim” zasiądziemy na skórzanej kanapie i poznamy gości, którzy dostąpili zaszczytu napicia się wody z programowej karafki. Szeregu emocji doświadczymy wspólnie z „Rozmowami w Toku”. Ewa Drzyzga zaprosi gości, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasami zszokują swoimi historiami i osobowością.

W programie „Kobieta na krańcu świata” wraz z Martyną Wojciechowską i jej ekipą wybierzemy się w najdalsze zakątki globu w poszukiwaniu niezwykłych kobiet. Poznamy ich losy i zaskakujące dla nas obyczaje, które dla nich stanowią codzienność.

Plotki, ploteczki znajdą się „Na językach” w programie Agnieszki Szulim. Natomiast od Oliviera Janiaka i towarzyszących mu reporterów z „Co za tydzień”, dowiemy się co dzieje się w świecie show-biznesu.

Widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów seriali – ekipy „Lekarzy” toruńskiego szpitala Copernicus, nieprzewidywalnych prawników z „Prawa Agaty”, Beatki i Żabci z „Przepisu na życie” czy rodziny Ziębów z „Na Wspólnej”.

Oprócz tego poznamy perypetie pacjentów „Szpitala”, nowe kryminalne sprawy detektywów z „W-11 Wydział Śledczy” czy losy bohaterów „Ukrytej Prawdy”.

Poza tym jak zwykle informacja i interwencja na najwyższym poziomie, czyli „Fakty”, „Uwaga!” i „Superwizjer”.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *