Już dziś pierwsza audycja RDC z Placu Defilad

Przez całe lato w każdy piątek po godzinie 14:00, Polskie Radio RDC będzie nadawało audycję na żywo z warszawskiego Placu Defilad. Od czwartku do poniedziałku w tym samym paśmie pojawi się program „Wakacje z charakterem”.

Audycja Michała Trzcińskiego „Świątek-Piątek” nadawana na antenie RDC w piątki od godziny 10:00 to duża dawka śmiechu i ironii, ale też autorski wybór nowości muzycznych. Po godzinie 14:00 do prowadzącego dołącza Mike Urbaniak i wspólnie przedstawiają kulturalno-rozrywkowe propozycje na weekend, zapraszając słuchaczy do kin, teatrów czy muzeów („Świątek-Piątek. Plan na weekend”). Przez cały lipiec i sierpień dziennikarski duet będzie można spotkać w studiu plenerowym pod Pałacem Kultury i Nauki, a przygotowany na Placu Defilad program transmitowany będzie na warszawskiej częstotliwości RDC. Poza Warszawą audycji można słuchać za pośrednictwem strony rdc.pl lub na urządzeniach mobilnych przez aplikację RDC.

Kolejną propozycją RDC na lato jest cykl audycji „Wakacje z charakterem”, w którym Marek Miśko przybliży słuchaczom alternatywne sposoby spędzania wolnego czasu na Mazowszu. Nawiązując do wakacyjnej trasy RDC Odkrywamy Mazowsze, o najciekawszych zakątkach regionu – nie zawsze konwencjonalnie – opowiadać będą również zaproszeni do studia goście. Audycja nadawana od poniedziałku do czwartku po godzinie 14:00, od 6 lipca do końca sierpnia zastąpi w ramówce interwencyjny program „Jest sprawa”.

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *