Kanały FilmBox z ofertą na luty 2016

Na widzów FilmBox Premium czekają w lutym dwie serialowe premiery: westernowe „Texas Rising” kanał pokaże jako pierwszy w Polsce, a warto też zwrócić uwagę na „Peaky Blinders”, mocną historię o bezwzględnych gangsterach. Na kanale FilmBox rządzą zaś zakochani… oraz dzieciaki na feriach.

Pierwsze skojarzenie z lutym? Zaraz po mrozie – zapewne Walentynki. W weekend 13-14 lutego FilmBox stanie się więc kanałem dla zakochanych. A że miłość ma różne oblicza, FilmBox proponuje nie tylko klasyczne komedie romantyczne („Zostań moją walentynką” z Williamem Baldwinem, „Żółte cytrynki”, „Tak… A właściwie to nie” z Denise Richards), ale też komediowe i romantyczne horrory („Wampirzyce” z Alicią Silverstone), erotyczne thrillery („Zabójczy miesiąc miodowy”) czy miłosne dramaty w gwiazdorskiej obsadzie („Zeszłej nocy” z Keirą Knightley, Evą Mendes i Samem Worthingtonem, „Wieczór” z Claire Danes, Toni Collette, Vanessą Redgrave i Patrickiem Wilsonem).

Ale luty to także ferie! Od 6 lutego co sobotę na młodszych widzów czeka spotkanie z „Przygodowym Trio” – trójką młodocianych, ale nieustraszonych poszukiwaczy skarbów. W pierwszej serii tego norweskiego serialu familijnego Nora, Lars i Simen poszukują legendarnego skarbu Odyna, badając nie tylko starożytne opowieści i górskie odludzia, ale i zasoby Internetu. W drugim sezonie Trio stanie przed zadaniem obrony współczesnego skarbu: wirtualnego skarbca norweskiego państwa, na które czyha tajemniczy haker Ramrun.

A już w poniedziałek 15 lutego FilmBox zaprasza na premierę trzeciego sezonu przebojowych „Dziewczyn z farmy” – serialu BBC o brytyjskich młodych kobietach, które podczas II wojny światowej musiały zająć miejsce walczących na froncie mężczyzn i siąść za kierownicami traktorów, ciężarówek… i sterami samolotów. Jeśli ktoś nie widział wcześniejszych odcinków, nic straconego: od 1 lutego kanał powtarza pierwsze dwa sezony po odcinku dziennie około godziny 9:00.

Lutowy FilmBox Premium to przede wszystkim dwie emocjonujące premiery serialowe. Już 2 lutego kanał zaprasza na polską premierę „Texas Rising – narodziny republiki”, westernowej produkcji z 2015 roku. Najkrócej opisując jego fabułę: nie od razu Teksas zbudowano. Zanim stał się częścią USA, ta meksykańska prowincja zbuntowała się i ogłosiła niepodległość. Serial w reżyserii Rolanda Joffé (Oscarowe „Misja” i „Pola śmierci”) opowiada właśnie o krwawych zmaganiach amerykańskich rebeliantów z meksykańską armią. To western z doskonałą obsadą (między innymi Bill Paxton, Kris Kristofferson, Brendan Fraser, Ray Liotta), który stał się sensacją zeszłorocznych targów telewizyjnych w Cannes.

Druga premiera – już dzień później. 3 lutego widzowie FilmBox Premium zobaczą pierwszy odcinek „Peaky Blinders”, serialu o słynnym gangu, terroryzującym Brighton w latach 20 XX w. Bandyci, kierowani przez nieobliczalnego i ambitnego Tommy’ego Shelby (Cillian Murphy), są już tak rozzuchwaleni, że przyciągają uwagę centralnego rządu. Do akcji wkracza wezwany przez Churchilla z Belfastu nadinspektor Campbell (Sam Neill)…

FilmBox

Walentynki w FilmBox

Emisja: sobota, 13 lutego, od godziny 13:45 oraz niedziela, 14 lutego, od godziny 15:05

„Przygodowe Trio”

Premiera: sobota, 6 lutego, godzina 6:50

„Dziewczyny z farmy”

Premiera: poniedziałek, 1 lutego, godzina 8:50
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:50

FilmBox Premium

„Texas Rising”

Premiera: wtorek, 2 lutego, godzina 21:00
Emisja: wtorek, godzina 21:00
Powtórka: niedziela, około godziny 22:30

„Peaky Blinders”

Premiera: środa, 3 lutego, godzina 21:00
Emisja: środa, godzina 21:00

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *