Serial „Wrogie niebo” w TNT

„Wrogie niebo” (oryg. „Falling Skies”) to serial science fiction, opowiadający historię inwazji kosmitów na Ziemię, której losy leżą w rękach tych, którzy przetrwali. Premierowy odcinek pierwszego sezonu serialu będzie można obejrzeć na kanale TNT już 3 lutego 2016 roku.

Widzowie zastają świat po ataku obcych, pogrążony w całkowitym chaosie. Po sześciu miesiącach od pierwszej inwazji na Ziemię, garstka ocalałych jednoczy się i zbiera siły do walki z wrogiem. Każdy dzień jest dla nich próbą przetrwania. Muszą ochronić tych, którzy przeżyli, nie przerywając walki z kosmicznym okupantem. Jedną z grup ruchu oporu dowodzi profesor historii wojskowości, Tom Mason. Jego głównym celem jest odnalezienie syna Bena, który został porwany przez obcych. W rolę głównego bohatera wcielił się Noah Wyle, znany m.in. z serialu „Ostry dyżur” czy filmu „Bibliotekarz: Tajemnica włóczni”.

Serial „Wrogie niebo” wyprodukowała stacja TNT oraz Steven Spielberg, twórca takich hitów jak m.in. „Park Jurajski” czy „Lista Schindlera”, a stworzył go scenarzysta filmu „Szeregowiec Ryan”, Robert Rodat. Amerykańska premiera serialu zdobyła rekordową popularność, gromadząc przed telewizorami prawie 6 milionów widzów.

„Wrogie niebo”

Premiera: środa, 3 lutego, godzina 20:05
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 20:05

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *