Kanonizacja Jana Pawła II i Jana XXIII na antenie Polsat News

Z okazji kanonizacji Jana Pawła II oraz Jana XXIII Polsat News wyemituje główne wydanie „Wydarzeń” oraz „Gościa Wydarzeń” z Rzymu. Relacje z uroczystości w Stolicy Apostolskiej zagwarantuje dwunastoosobowa ekipa oraz wóz transmisyjny. Na antenie stacji zobaczymy także transmisję mszy kanonizacyjnej. Wydarzenia w kraju zrelacjonują reporterzy Polsat News obecni m.in. w Krakowie, Wadowicach, Częstochowie oraz w Warszawie.

Z okazji kanonizacji bł. Jana Pawła II oraz bł. Jana XXIII, stacja Polsat News wyemitują specjalne wydanie głównych „Wydarzeń” z Rzymu, które poprowadzi Jarosław Gugała. Z Rzymu zostanie nadany także „Gość Wydarzeń”. Obsługę wydarzenia dla Polsatu News w Rzymie zagwarantuje dwunastoosobowa ekipa z reporterami: Agnieszką Milczarz, Elżbietą Szymkowską i Janem Mikrutą, którzy będą mieli do dyspozycji, m.in. wóz transmisyjny. Stacja Polsat News planuje, oprócz wejść live, także transmisję mszy kanonizacyjnej.

Na antenie stacji relacjonowane będą także wydarzenia krajowe związane z kanonizacją. Reporterzy Polsat News będą obecni m.in. w Krakowie, Wadowicach, Częstochowie i w Warszawie. W piątek, 25 kwietnia w stolicy odbędzie się uroczysty koncert pt. „Nie lękajcie się iść pod prąd” – to wydarzenie zostanie także zrelacjonowane na antenie stacji Polsat News, a fragmenty także transmitowane.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *