„DobraNoc ATM” od 4 maja w ATM Rozrywka (zdjęcie)

ATM Rozrywka wyemituje 4 maja o godzinie 22:00 pierwszy odcinek nowego autorskiego programu „DobraNoc ATM”. Powtórki zaplanowane są na soboty o tej samej porze. Ruszyła też kampania outdoorowa. Za kreację i czarno-biały billboard odpowiada londyńska agencja reklamowa „77 Creative”.

„DobraNoc ATM” to telewizyjny show jakiego jeszcze nie było. 20-minutowe odcinki „telewizji śniadaniowej” na dobranoc, nawiązują do formuły programu „Saturday Night Live”, wykorzystując gwiazdy „Stand – up Polska” i środki zarezerwowane dla prześmiewczych „roastów”. Program emitowany o 22:00 zawiera elementy, które mogą szokować…

W roli prowadzącej – Anny Kuligowskiej występuje Joanna Opozda. Współprowadzący to m.in. Krzysztof Unrug, Hubert Urbański.

Stałe punkty są przerysowywane i wzbogacone abstrakcyjnymi żartami – nierzadko kontrowersyjnym… Karzeł mający problem z dosięgnięciem do punktów na mapie prognozy pogody, reggae song będący pochwałą eutanazji, pomysł na dzieci produkujące energię, upadły arystokrata sprzedający chłopów… to tylko kilka przykładów mogących wywołać burzę…

„DobraNoc ATM” to także parodia telewizji śniadaniowej – w roli prowadzących i gospodarzy poszczególnych „kącików” występują gwiazdy polskiego stand up-u. Wcielą się też w zaproszonych gości: mistrza drugiego planu, posła o bardzo kontrowersyjnych poglądach, znanego kompozytora muzyki poważnej, którego największą inspiracją jest jego ukochany kotek.

W każdym odcinku 20-minutowego programu pojawi się znany celebryta, który oprócz (przy)bycia i udziału w absurdalnym wywiadzie, występuje w skeczach. W tej części będzie wiele elementów wykorzystujących prześmiewczy humor stand – up comedy i to właśnie tu widzowie zobaczą znane gwiazdy w nowych, zaskakujących rolach…

W „DobraNoc ATM” zaangażowani są czołowi komicy Stand – up Polska i znane gwiazdy: Hubert Urbański (m.in. w roli „życia”), Piotr Kędzierski (na co dzień prezenter Rock Radia), Antek Królikowski – wymieniamy więcej gwiazd?

Ruszyła też kampania outdoorowa programu. Za kreację i czarno-biały billboard, z prowadzącymi i uczestnikami programu odpowiada londyńska agencja reklamowa „77 Creative”. Kampania została zaplanowana na czas emisji programu, w Warszawie.

Stand – up comedy bije rekordy popularności na całym świecie, a od kilku lat zdobywa (stale rosnące) grono fanów w Polsce. Najbardziej znani na świecie komicy nurtu stand – up comedy to np. Louis CK, Chris Rock, Jerry Seinfeld, czy Robin Williams.

atmrozrywkadobranocatm

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *