Katarzyna Sikorska-Jędral i Ilona Urbańczak wzmacniają organizację Telewizji Puls

Do działu produkcji Telewizji Puls dołączyła Katarzyna Sikorska-Jędral, która objęła nowo utworzone stanowisko Menedżera ds. Produkcji TV. Nową osobą w firmie jest również Ilona Urbańczak pełniąca funkcję  Kierownik Biura Zarządu. Magdalena Rubik, dotychczasowa szefowa Biura Zarządu, została Koordynatorem ds. Ramówki Programowej.

Katarzyna Sikorska-Jędral na stanowisku Menedżera ds. Produkcji TV odpowiada za koordynację pracy działu produkcji oraz budowanie oferty i realizację projektów telewizyjnych Telewizji Puls. Katarzyna Sikorska-Jędral posiada duże doświadczenie w pracy w mediach, m.in. w zakresie uruchamiania kanałów telewizyjnych i produkcji telewizyjnej. Ostatnio pracowała w Akson Studio, jednym z największych domów produkcyjnych w Polsce, a wcześniej w Viacom International Media Networks.

Ilona Urbańczak, która rozpoczęła pracę na stanowisku Kierownika Biura Zarządu, przez ostatnie 7 lat była Dyrektorem Biura Zarządu spółki giełdowej Petrolinvest SA (Grupa Prokom).

Magdalena Rubik, od 4 lat związana z Telewizją Puls, dotychczasowy Kierownik Biura Zarządu, jako Koordynator ds. Ramówki Programowej będzie odpowiedzialna za organizację pracy, komunikację i logistykę miedzy szefami poszczególnych sekcji Działu Programowego, Biura Sprzedaży i Działu Marketingu. Będzie również monitorować realizację wymogów ustawowych i koncesyjnych związanych z ofertą programową Telewizji Puls.

Wszystkie wyżej wymienione osoby raportują bezpośrednio do Dariusza Dąbskiego, Prezesa Zarządu i po. Dyrektora Programowego Telewizji Puls.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *