„Kawa czy herbata?” z Maciejem Kurzajewskim

16 listopada widzowie „Kawy czy herbaty?” będą gościć w swoich domach Macieja Kurzajewskiego. Na autorskie wydania porannego programu Jedynki dziennikarz zaprasza w każdy piątek w godzinach 6:00-8:10.

Lifestylowe spotkania ze znanym i lubianym dziennikarzem w Jedynce zapowiada Agnieszka Prokopowicz, redaktor prowadząca program „Kawa czy herbata?”: – Piątek planujemy jako lekki poranek dla tych, którzy chcą się poczuć dobrze poinformowani, zrelaksowani i natchnieni dobrą energią od rana. Zadba o to powracający do „Kawy czy herbaty?” Maciej Kurzajewski. Nowa formuła programu zakłada spotkania Maćka Kurzajewskiego z wybranymi przez niego interesującymi gośćmi.

W najbliższym wydaniu „Kawy czy herbaty?” 16 listopada gośćmi Macieja Kurzajewskiego będą m.in.: Tomasz Sekielski, który opowie o swojej książce „Sejf” i razem z Beatą Tadlą przygotuje przegląd prasy oraz Jarosław Kret – prezenter pogody i podróżnik, który opowie o najciekawszych miejscach w Polsce, godnych odwiedzenia w wolnym czasie oraz Mariusz Wach – polski pięściarz po przegranej walce z Władimirem Kliczko. Poza tym w programie również zapowiedź kulturalnego weekendu i smakowite przepisy. A co jeszcze ciekawego zaplanował Maciej Kurzajewski? Tego dowiemy się już w piątek, 16 listopada o godzinie 6:00 w TVP1/HD.

Maciej Kurzajewski dołącza do zespołu „Kawy czy herbaty?” jako samodzielny prowadzący piątkowe wydania. Obok niego, program nadal będą prowadziły trzy pary: Agata Konarska i Artur Orzech, Paulina Chylewska i Grzegorz Miśtal oraz Klaudia Carlos i Paweł Pochwała.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *