Kayah w kampanii Meloradia

Kayah wzięła udział w rozpoczynającej się kampanii Meloradia, która obejmie telewizję, sieci kin, internet i nośniki reklamy zewnętrznej.

W przygotowanym spocie wykorzystano nową akustyczną wersję przeboju Kayah zatytułowanego „Po co”. Utwór, którego premiera miała miejsce 26 marca br. na antenie Meloradia został nagrany specjalnie dla słuchaczy Meloradia.

Nie trzeba było mnie długo namawiać, dlatego że ta nowa wersja ma swój konkretny cel. Jest nim podkreślenie mojego związku emocjonalnego z Meloradiem. Chciałam, żeby Meloradio miało swoją własną wersję tej piosenki, pasującą do tego, co można w nim usłyszeć, ale także do takiego meloradiowego zamysłu – aby ludziom dawać mnóstwo ciepła, spokoju – mówi Kayah, która została ambasadorką kampanii stacji.

Artystka jest związana z Meloradiem od października ubiegłego roku. Ma w nim swój autorski program muzyczny „Tu i teraz”, którego nazwa nawiązuje do piosenki „Po co”. Można go usłyszeć w każdą środę między 18 a 20. Od września ubiegłego roku Meloradio krok po kroku zdobywa słuchaczy, pokazując duży potencjał tego nowego formatu na polskim rynku radiowym. Teraz przyszedł czas na wsparcie marketingowe i dużą kampanię, której celem jest wzmocnienie świadomości marki. Bardzo dziękuję Kayah, która została twarzą kampanii, za profesjonalizm i pełne zaangażowanie w projekt – mówi Agnieszka Szozda, dyrektor marketingu grupy Eurozet.

W pierwszej odsłonie nowa kampania objęła nośniki reklamy zewnętrznej w miastach nadawania Meloradia. Od 9 kwietnia spoty będzie można zobaczyć w telewizjach ogólnopolskich i tematycznych. Wkrótce reklamy pojawią się też w wybranych serwisach internetowych i sieciach kin.

Za kreację i produkcję spotu odpowiadał dom produkcyjny Propeller Film, a scenariusz i reżyserię – Mariusz Palej. Layouty reklam zewnętrznych przygotowała agencja UVMW. Zdjęcia wykonał Piotr Porębski. Planowaniem i zakupem mediów zajął się Zenith Media.

Meloradio wystartowało 4 września 2017 roku. To pierwsza i jedyna stacja w Polsce o muzycznym profilu określanym jako „easy listening”. Kierowana jest do wszystkich, którzy szukają alternatywy od zgiełku i szumu informacyjnego. Można ją usłyszeć w 22 polskich miastach.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *