Kwiecień miesiącem „Clarence’a” w Cartoon Network

Cartoon Network ogłasza kwiecień „Miesiącem Clarence’a”. Z okazji premiery nowych odcinków trzeciego sezonu przygód przesympatycznego bohatera stacja przypomni również najbardziej zwariowane perypetie psotnych mieszkańców Aberdale – Clarence’a, Jeffa i Sumo. Premiera w poniedziałek 9 kwietnia o 14:15.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Każdy odcinek trzeciego sezonu serialu wypełnią szalone pomysły Clarence’a i jego przyjaciół. Kiedy bohaterowie znajdą na ulicy małego, zagubionego kotka, natychmiast postanowią rozpocząć akcję poszukiwania jego właścicieli. W miasteczku pojawi się też zupełnie nowa postać – mała, tajemnicza dziewczynka, którą Clarence będzie chciał oprowadzić po okolicy. Z kolei pewnego gorącego, letniego dnia główny bohater będzie musiał zmierzyć się z dużym wyzwaniem i znaleźć własny sposób na zwalczenie nudy, kiedy Mary uda się na zakupy do galerii handlowej i zostawi go samego w aucie.

Główny cel Clarence’a Wendle pozostaje niezmienny – dzielić się ze wszystkimi entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem do życia. Nastolatek to wulkan energii, za którym nadążyć potrafi jedynie dwóch jego najlepszych przyjaciół, Jeff i Sumo. Psoty niesfornej trójki sprawiają, że mieszkańcy Aberdale nie mogą narzekać na nudę.

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu „Clarence’a” w poniedziałek 9 kwietnia o 14:15 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do niedzieli o 14:15.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *