Każdy skok finału Pucharu Świata w Planicy na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

Od środy do niedzieli najlepsi skoczkowie świata będą rywalizowali na jednej z najsłynniejszych skoczni świata – Letalnicy w Planicy. Eurosport 1 i Eurosport Player pokażą każdy skok podczas wielkiego finału Pucharu Świata. Kwalifikacje, konkursy indywidualne i zawody drużynowe skomentują Marek Rudziński i Igor Błachut.

Sprawdź godziny transmisji PŚ w skokach narciarskich w PROGRAMIE TV

Miłośników skoków narciarskich czeka aż pięć dni wielkich emocji podczas finału Pucharu Świata, który zostanie rozegrany do środy do niedzieli w Planicy. Na słynnej Letalnicy zaprezentuje się sześciu Polaków: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Jakub Wolny i Klemens Murańka. Eurosport 1 jako jedyna stacja w Polsce pokaże każdy skok w kwalifikacjach (środa i piątek) i konkursach indywidualnych (czwartek, piątek, niedziela) oraz zawody drużynowe w sobotę.

Kończące sezon loty narciarskie skomentuje niezastąpiony duet Eurosportu: Marek Rudziński i Igor Błachut. W towarzyszących transmisjom studiach widzowie usłyszą znakomitych ekspertów stacji na czele z Jakubem Kotem i Krzysztofem Biegunem. W Słowenii wydarzenia relacjonować będzie Kacper Merk, którego stałym gościem będzie Dominik Formela z portalu skijumping.pl.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Od początku sezonu skoki narciarskie w Eurosporcie biją rekordy oglądalności! Stacja zanotowała najlepszy początek sezonu, rekordowy Turniej Czterech Skoczni oraz najwyższą oglądalność podczas rywalizacji w skokach na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym. Relacje na żywo regularnie przyciągają ponad milion widzów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również studia Eurosportu, w których prowadzący i ich goście analizują najważniejsze wydarzenia ze skoczni.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *