„Kilerskie Karaoke” od października w Eska TV

„Kilerskie Karaoke” na antenie Eska TV rusza już 7 października o godzinie 18:00! W tym show na pewno można liczyć na niebanalne komentarze jury! A zasiądą w nim aktorki: Magdalena Schejbal i Katarzyna Kwiatkowska oraz dyrektor programowy Eska TV, Igor Nurczyński.

Spontaniczność, ogromne poczucie humoru oraz wyjątkowa osobowość – to warunki, które musi spełniać obsada jurorska tak odjechanego programu.

Katarzyna Kwiatkowska ma na swoim koncie doświadczenie w pracy przy programach rozrywkowych. Znana jest szerokiej publiczności z Szymon Majewski Show, w którym wcielała się w role wielu polskich artystów. Doda czy Krystyna Janda w jej wykonaniu, zachwycały miliony Polaków.

Co przekonało ją do tego, by wziąć udział w „Kilerskim Karaoke”?

Myślę, że to będzie dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Bycie jurorem to przecież nie jest bułka z masłem, trzeba się zdyscyplinować i w formie haiku powiedzieć coś, co nie znudzi publiczności i będzie przede wszystkim dowcipne. Taki właśnie jest charakter tego programu. Nie jest to typowy talent show. Tu liczy się po prostu dobra zabawa – podsumowuje aktorka.

A dlaczego Magdalena Schejbal postanowiła dołączyć do ekipy „Kilerskiego Karaoke”?

Zawsze chciałam zagrać z Kasią Kwiatkowską. W ostatnim momencie nam się nie udało, więc postanowiłam sobie w życiu, że zrobię wszystko, by do tego doszło. I właśnie teraz się udało. Cieszę się również, że w tym show moje umiejętności zawodowe i wiedza nie decydują o czyimś życiu, tak jak ma to miejsce w przypadku jury w innych programach. –

Co na to wszystko dyrektor programowy Eska TV – Igor Nurczyński?

Szukaliśmy nowego sposobu na to, by przyciągnąć do naszej stacji tych, którzy po pierwsze kochają muzykę, a po drugie chcieliby zobaczyć coś zupełnie nowego. Myślę, że ten show daje przede wszystkim dużą dawkę muzyki, bardzo dużą dawkę gwiazd i to w takim wydaniu, w którym nie zobaczycie ich w żadnym innym programie. Jestem w jury tą ciemną stroną mocy, bo moje dwie przepiękne koleżanki będą reprezentować tę dobrą. Pełnię rolę faceta, który twardo stąpa po ziemi. Wszyscy mówią już do mnie Darth Vader.

W „Kilerskim Karaoke” każdy musi mieć dystans do siebie, a szczególnie gwiazdy, które wezmą w nim udział. Konkurencje, które na nie czekają, budzą grozę. Mróz, ogień, pająki, gady – z tym będą musieli się zmierzyć artyści występujący w nowym muzycznym show Eska TV!

Którzy artyści wykażą się odwagą i wystąpią w programie? Dowiecie się już niebawem. Program startuje w niedzielę, 7 października o godzinie 18:00.

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *