„Jeden gniewny Charlie” oraz „Facet też kobieta” od października w Comedy Central

Comedy Central, jeden z najpopularniejszych kanałów tematycznych w Polsce, przedstawił swoją ofertę programową na październik. W ramówce obok znanych pozycji znajdą się również nowości w postaci premierowych seriali. Pierwszy z nich to „Jeden gniewny Charlie” z udziałem Charliego Sheena znanego widzom z cieszącego się ogromną popularnością serialu „Dwóch i pół”. Drugi to „Facet też kobieta” opowiadający o dwóch przyjaciołach, którzy chcąc znaleźć zatrudnienie postanowili przebrać się za kobiety.

Premiery

„Jeden gniewny Charlie” – najgorętsza premiera jesieni!
Tym razem sławnego łobuziaka Charliego Sheena możemy podziwiać w nowym serialu „Jeden Gniewny Charlie”, w którym wciela się w role psychologa. Specjalizuje się w terapii tłumienia gniewu, choć jemu samemu przydałaby sie specjalistyczna pomoc. Serial nawiązuje do kultowego filmu z Jackiem Nickolsonem i Adamem Sandlerem „Dwóch gniewnych ludzi”, i tak jak film, swoim dowcipem rozkłada na łopatki.
Premiera: niedziela, 21 października, godzina 22:00

„Facet też kobieta” – premiera nowego serialu!
Dwóch przyjaciół, szukajaąc pracy, stwierdza, że światem żądzą kobiety. Tak jak Dustin Hoffman w słynnym „Tootsie”, wpadają na pomysł, by przebrać się w damskie ciuszki, i w tym wydaniu, zacząć szukać swego szczęścia na rynku pracy. Zatrudniają się jako przedstawicielki farmaceutyczne i od tej pory wszystko się zmienia. Lee i Angel – za dnia kobiety sukcesu, wieczorami męskie ćmy barowe zdają sobie sprawę, jak wygląda życie po damskiej stronie, stając się lepszymi mężczyznami, mężami i ojcami. I choć temat poważny, to poważnie nie będzie!
Premiera: poniedziałek, 8 października, godzina 16:10
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 16:10

Weekendowe maratony

„Rockefeller Plaza 30”
Ten serial zjednał sobie uznanie widzów i krytyków, zdobywajac ponad 30 prestiżowych nagród, spośród aż 142 nominacji! Historia opowiada o losach pracowników stacji NBC i kulisach powstawania popularnego programu rozrywkowego. Liz Lemon, grana
przez Tine Fey oraz Jack Donaghy, w role którego wciela się Alec Baldwin sprawiaja, że od śmiechu mogą zaboleć brzuchy. W odcinkach często gościnnie występują znane gwiazdy, takie jak Jennifer Aniston czy David Schwimmer, znani z serialu „Przyjaciele”.
Emisja: sobota, 6 października, godzina 14:25; niedziela, 7 października, godzina 14:25

„Pępek Świata”
To serial opowiadający o przeciętnej rodzinie w nieprzeciętny sposób. Heckowie wraz z trójką dzieci mieszkają w mieście Orson, w stanie Indiana. Ich życie i problemy nie różnią się od innych: mało interesująca i słabo płatna praca, nieznośne dzieci oraz rodzina, której się nie wybiera. Jednak ich niekonwencjonalne podejście do życia i absurdalnie przedstawiony w serialu dzień powszedni sprawia, że „Pępek Świata” rozśmiesza do łez.
Emisja: sobota, 13 października, godzina 14:25; niedziela, 14 października, godzina 14:25

„Dwóch i pół”
Już 20 października od godziny 16:40, na fanów Charliego Sheena czeka uczta nie do pogardzenia: megamaraton z Charliem, Alanem i Jakiem w rolach głównych. Główny bohater to ekscentryczny singiel, który uwielbia swoje beztroskie życie. Kończy się ono,
w momencie w którym do Charliego wprowadza się jego rozwiedziony brat z synem Jakiem. Od tej pory już nic nie bedzie takie samo, za to będzie o wiele zabawniej!
Emisja: sobota, 20 października, godzina 16:40; niedziela, 21 października, godzina 16:40

„Hoży Doktorzy”
To zabawna historia opowiedziana oczami początkującego lekarza Johna „J.D.” Doriana, którego gra znakomity Zach Braff. Wraz ze swoimi przyjaciółmi po fachu – chirurgiem Chrisem Turkiem, lekarką Elliot Reid i pielęgniarką Karlą Espinosą ratują w szpitalu życie chorym, a przy tym sami przeżywają swoje pierwsze miłości, wojują z przełożonymi i zdobywają lekarskie doświadczenie. Serial zdobył wiele nominacji do prestiżowych nagród, a widzowie doceniają go za błyskotliwy żart i mnóstwo zabawnych sytuacji.
Emisja: sobota, 27 października, godzina 14:25; niedziela, 28 października, godzina 14:25

Roast

„Roast Charliego Sheena”
„Roast” to program, który rządzi się własnymi zasadami. Zaproszeni goście nabijają się z głównego bohatera programu – Charliego Sheena, na którym nie zostawiają suchej nitki. Aktor nie należy do tych najgrzeczniejszych. Na swoim koncie posiada sporo skandali, nie stroni też od używek, ale ma za to do siebie sporo dystansu. W tym odcinku Charliemu wytykać błędy będą m.in. Seth MacFarlane, Patrcce Oneal, Steve-O, Slash czy Mike Tyson. Sporym zaskoczeniem dla linczowanego będzie równie pojawienie się jego byłej żony – Brooke Mueller. Trzymajcie się mocno, bo ten program to jazda bez trzymanki!
Emisja: niedziela, 21 października, godzina 22:55

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *