Kino Polska TV S.A. wyróżniona Skrzydłami Biznesu

Kino Polska TV S.A., nadawca kanału Kino Polska dostępnego w ofercie TV Mobilnej, znalazła się wśród firm wyróżnionych w prestiżowym rankingu firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw – Skrzydła Biznesu 2012.

Spółkę doceniono w kategorii „Firmy średnie” w województwie mazowieckim. Organizatorem rankingu jest „Dziennik Gazeta Prawna”, a honorowy patronat nad jego trzecią edycją objęły Ministerstwo Gospodarki i Ministerstwo Finansów.

Celem Skrzydeł Biznesu jest promowanie efektywnego zarządzania firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Organizatorzy co roku wyróżniają firmy, które w czasach spowolnienia gospodarczego skutecznie bronią swojej rynkowej pozycji, łącząc doskonałe wyniki finansowe ze stabilnym rozwojem i wysoką wiarygodnością.

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy się znaleźć w tak elitarnym gronie – mówi Bogusław Kisielewski, Członek Zarządu Kino Polska TV S.A. – Skrzydła Biznesu to synonim wartości, które są dla nas fundamentalne w biznesie: stabilności, wiarygodności i efektywności. Tą filozofią działania kierowaliśmy się w Kino Polska TV S.A. od początku; chcemy ją też utrzymać w przyszłości. –

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *